Pradžia

Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack 

Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack aprašymas:

Tai žaidimas paremtas fizikiniais dėsniais ir įvilktas į patrauklų kalėdinį apipavidalinimą, taigi todėl lankytojai užėję į kategoriją kalėdiniai žaidimai ir rado Cargo Bridge flashiuką. Iš tiesų tai šiame žaidime teks naudotis tik fizikos žiniomis, nes turėsite projektuoti įvairius tiltus. Žaidime nykštumas reikia persikelti iš vienos prarajos pusės į kitą, kad galėtų nugabenti kalėdinais dovanas jų laukiantiems vaikams, tačiau įveikti prarajas reikia tiltų. Juos jūs ir kursite. Žaidime galėsite statyti geležinius arba medinius tiltus, naikinti jau pastatytas detales, o baigę darba- paleisite nykštukus.
Tokie žaidimai kaip šis tikrai padeda lavinti fizikinį pasaulio supratimą ir loginį mąstymą. Todėl norime jums palinkėti dažniau apsilankyti kategorijose Kalėdiniai žaidimai ir Loginiai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Cargo Bridge Xmas Level Pack valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Cargo Bridge Xmas Level Pack, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 10565   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai