Pradžia » » Linksmi žaidimai - Burrito Bison

Linksmi žaidimai - Burrito Bison

 

 

Linksmi žaidimai - Burrito Bison

Linksmi žaidimai - Burrito Bison aprašymas:

Sukite rodyklę ir laukite kol ji nukryps reikiama linkme, tuomet įtempta guma paleis bulių, kuris bando ištrūkti iš saldainių šalies. Skrendantis bulius rinks įvairius daiktus pakeliui, kurie jam leis ilgiau išsilaikyti ore ir pasiekti vartus į laisvę. Visiškai crazy žaidimas iš skilties Linksmi žaidimai.

Linksmi žaidimai - Burrito Bison valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Burrito Bison patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 1030   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-23 an7
by aredas
2011-06-19 geras tas zaida nes asu zaidus
by GABIJA123654

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai