Pradžia » » Linksmi žaidimai - Apples Shooter

Linksmi žaidimai - Apples Shooter

 

 

Linksmi žaidimai - Apples Shooter

Linksmi žaidimai - Apples Shooter aprašymas:

Ar jums yra teke šaudyti iš lanko į obuolius, pastatytus ant žmogaus galvos? Tikriausiai, kad ne, bet Linksmi žaidimai suteiks jums tokią galimybę. Žaidime Apples Shooter jus būsite lankininkas, o jūsų taikinys- obuolys pastatytas ant savanorio žmogaus galvos. Pataikius tiesiai į obuolį- pereinate į kitą lygį, o jeigu nepataikote- žmogeliui nepasiseka ir jis.... miršta. Iš tiesų, tiek pataikyti į obuolį, tiek nepataikyti yra  vienodai smagu, nes vaizdelis, kai strėle pataiko į žmogelį- tikrai juokingas. Taigi šis žaidimas patiks ir nepatiems taikliausiems žaidėjams. Na o pataikymo atveju- keliaujate į kitą lygį ir taikinys yra patraukiamas toliau, kad būtų sunkiau pataikyti. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Apples Shooter valdymas ir pagalba: 

Linksmi žaidimai - Apples Shooter yra valdomas pelės pagalbą. Spaudžiant KAIRY klavišą, pasirenkate įtempimo stiprumą ir valdydami pelę, nusitaikote į obuolį.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Apples Shooter perėjote daug lygių, įdomiai peršovėte savanorį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4091   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-04-19 as buvau i 5 level perejas su strele pataikiau i kakla ir galva nukrito
by by eimantas
2010-12-28 saukit i klina
by ffff
2010-10-25 geras!kai pataikai tiesiai y pilva,islenba sirdis!
by titas
2010-04-25 11lygy pasiekiau laikykit pele virs obuolio ir kas lwl wis kelkit ir dauk iseisit
by braze
2009-12-28 10 lvl kas toliau
by grincas
2009-12-26 6 lvl kas toliau
by justina
2009-12-26 Kai šauni jam į pėdas, jis atsisėda ir atrodo kad bando kažką išstenėti XDDDD
by anonimas
2009-12-26 nusitaikykite į burną ir šaukite, nuplyš jo galva :DDD
by aurimas
2009-12-26 perėjau iki 5 lvl
by superstar

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai