Pradžia » » Linksmi žaidimai - One Man Band

Linksmi žaidimai - One Man Band 

 

Linksmi žaidimai - One Man Band (liet. Vieno Žmogaus Grūpė)

Linksmi žaidimai - One Man Band aprašymas:

Linksmi žaidimai pristato trumpą, bet originalų žaidimėlį- Vieno Žmogaus Grupė. Tai žaidimas, kuriame galėsite žaisti muzikos garsais ir kurti naujas melodijas. Pagrindinis žaidimo viekėjas labai primena per TV matomus atlikėjus, apsikrovusius muzikiniais instrumentais. O jų yra net dvylika: trijų rūšių būgnai, kompiuteris, plokštelės, smuikas, violančelė, pianinas, vargonai, armonika, trimitas ir patefonas. Prieš "užkraudami" muzikantui ant kupros instrumentą, galėsite perklausyti jo skleidžiamą melodiją, todėl galėsite išgauti puikų galutinį rezultatą. Šis žaidimas, iš kategorijos Linksmi žaidimai, bus puikus būdas patikrinti savo muzikinę klausą ir gerai praleisti laiką.

 

Linksmi žaidimai - One Man Band valdymas ir pagalba: 

Valdymas vyksta pelės pagalbą, renkantis muzikinius isnstrumentus ir spaudžiant FINISH pasirinkimą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą One Man Band, sugrojote nuostabų kūrinį ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 14478   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai