Pradžia » » Loginiai žaidimai - Zoikz Defender

Loginiai žaidimai - Zoikz Defender

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Zoikz Defender

Loginiai žaidimai - Zoikz Defender aprašymas:

Loginiai žaidimai šį kartą pareikalaus ypač gero stragteginio mąstymo, nes žaidime Zoikz Defender strategija yra esminis dalykas. Šis žaidimas labai primena Favela Heroes, kurį galite rasti kategorijoje Šaudyklės žaidimai. Čia lygiai taip pat turėsite įvairiose vietose dėlioti šautuvus ir pabūklus, kad šie gintų tam tikras vietas. Kadangi pagrindinis taikinys yra kompiuteriniai virusai, jums teks saugoti kompiuterines sistemas. Už kiekvieną likviduotą virusą gausite pinigų, kuriuos išleisite pirkdami naujus pabūklus arba atnaujindami ir gerindami senuosius. Virusai žygiuos bangomis nustatytu laiku, taigi po kiekvienos bangos turėsite šiek tiek laiko nusipirkti arba atnaujinti savo artileriją. Jeigu kažkuris pabūklas tampa nebereikalingas, jį betkada galite parduoti ir pirkti naują įrangą. Kiekvienas virusas, kuris lieka sveikas ir pasiekia finišą, mažina jūsų šansus išlikti, o iš viso galite praleisti tik 15 virusų. Visi žaidimai iš serijos Loginiai žaidimai gerina jūsų mąstymą, o Zoikz Defendre išmokys planuoti ir strateguoti. Lauksime grįžtant į kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Zoikz Defender valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdoma pele, kurios pagalba dėliosite pabūklus ir atliksite kitas funkcijas.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Zoikz Defender, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3990   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai