Pradžia » » Žaidimai mergaitėms - Butterfly Fantasy

Žaidimai mergaitėms - Butterfly Fantasy

  

 

Žaidimai mergaitėms - Butterfly Fantasy

Žaidimai mergaitėms - Butterfly Fantasy aprašymas:

Šiame žaidime iš kategorijos Žaidimai mergaitėms jums teks ieškoti skirtumų tarp paveiksliukų. Paveiksliukai tikrai neeiliniai- romatiški, jausmingi, šiltų spalvų. Taigi šiltai sėdint namie su kavos ar arbatos puodeliu rankose ir žaidžiant šį žaidimą, pajusite tikrą euforiją ir artėjančių švenčių nuotaiką. Pačiam pirmame paveikslėlyje sutiksite mergaitę su pižama ir meškiuku rankose. Ji sėdi ant šalto miesto vieno iš dangoraižių stogo. Labai liūdnas, bet kartu ir romantiškas vaizdelis. O jūsų užduotis- rasti 10 skirtumų. 
Nemokami-zaidimai.lt kolektyvas linki geros nuotaikos ir tikisi, vis dažniau pasirinksite kategoriją Žaidimai mergaitėms.

 

Žaidimai mergaitėms - Butterfly Fantasy valdymas ir pagalba:
 
Žaidimas valdomas labai patogiai- pele vedžiojate po vieną iš paveikslęlių, o kitame paveikslėlyje atsispindi pelės žymeklis. Taigi taip yra lengviau patikrinti ir surasti skirtumus. Žaidime galite rinktis 2 rėžimus- su pagalba ir be pagalbos. Jeigu pasirinksite su apgalba, tai žaidimas jums apteiks įvairias užuominas apie nerastus skirtumus.

 

Jeigu, žaisdami serijos Žaidimai mergaitėms, žaidimą Butterfly Fantasy, perėjote daug lygių ir leidote pasauliui džiaugtis meile, o gal atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai mergaitėms , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai mergaitėms plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI MERGAITĖMS.


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai mergaitėms.
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Žaidimai mergaitėms administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4562   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-04-18 fainas
by jovita
2010-03-03 ar jus visi ruosiates kaziuko mugei
by gabija 9m
2009-12-28 visai grazu idomu
by by agnuzele
2009-12-24 fainas
by roberta
2009-12-14 idomus
by hg7as
2009-12-11 labai fainas
by simona
2009-12-01 idomus
by barbie

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai