Pradžia » » Žaidimai mergaitėms - Make My Rainbow

Žaidimai mergaitėms - Make My Rainbow

 

 

 

Žaidimai mergaitėms - Make My Rainbow

Žaidimai mergaitėms - Make My Rainbow aprašymas:

 Mielos mergaitės, įsivaizduokite, kad visas pasaulis yra nusidažęs tik pilkomis ir tamsiomis spalvomis... Ir tik jūs galite jį išgelbėti ir grąžinti spalvas,   atspalvius. Šiai užduočiai įgyvendinti jums teks pabūti raganomis iš maišant įvairius ingridientus, verdant specialų viralą, mosikuoti burtų lazdele. Taip, jūs supratote teisingai- virsite spalvų viralą. Nesijaudinkite, visi ingridientai ir sudėtis jums bus duota. Na pavyzdžiui norėdamos į pasaulį gražinti geltoną spalvą, turėsite sumaišyti vijoklius, veidrodžio spindulius, magiškos šilumos esenciją ir pamosikuoti burtų lazdele. Labai svarbu laikytis nustatytos tvarkos ir surašytų proporcijų, nes kitaip visas darbas nueis perniek... Visi reikalingi ingridientai ir receptai yra surašyti knygoje prie katilo, o esencijos sudėtos į krepšelį. Visus likusius ingridientus rasite gamtoje.
Mergaitės, pažaidusios šį žaidimą suprasite, kad ir niūriausią dieną jums gali praskaidrinti žaidimai iš kategorijos Žaidimai mergaitėms. Visgi nepamirškite, kad pasaulis yra gražus ir spalvotas. Mes tikimės, vis dažniau pasirinksite kategoriją Žaidimai mergaitėms.

 

Žaidimai mergaitėms - Make My Rainbow valdymas ir pagalba: 

Žaidimas yra valdomas pele: užvedus rodyklę ant knygos, pamatysite spalvos rceptą. Toliau eilės tvarka, spausdami KAIRĮ pelės kalvišą, rinksite ingridientus. Sėkmės.

 

Jeigu, žaisdami serijos Žaidimai mergaitėms, žaidimą Make My Rainbow, nudažėte pasaulį gražiausiomis spalvomis ar atradote kokių nors gudrybių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai mergaitėms , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai mergaitėms plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai mergaitėms, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI MERGAITĖMS.


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Žaidimai mergaitėms lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai mergaitėms.
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Žaidimai mergaitėms administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 12753   |   Balsų: 28   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-07-22 is vis paspaudziu ant spalvos, nk nedaro. nesuorantu.
by Ingrida
2010-07-16 cool game
by katyte
2010-06-19 nesuprantu net kap zaisti
by mergaite
2010-02-08 nu linksma bet siaip kol ta feja ten vezlio greiciu *myliu nemokami-zaidimai.lt *si laika skaiciuoja ;D nu ir man ant pacio paskutinio nesigauna nors viska taip padarau kaip reikia ;)
by ly
2009-11-25 as melina padariau
by jolita
2009-11-20 neidoma
by a
2009-10-09 raudona: imi vaisius,jpeili,tada supjaustai tas uogs ir meti i katila. virs katilo yra gelyte,ja irgi imeti ir tada buteliuka su Love uzrasu supilis:)) zalia: imat du tuscius buteliukuskurie stovi prie dezes,tada paspaudi ant geltonos vaivorikstes ir ant buteliuko,taip atsiras geltona spalva.paskui ta pati padaryt su melina vaivorykste... i katila paeiliui pilti geltona paskui melina buteliuka ir Frescness. orandzine: i tuscius buteliukus suleisti raudona ir geltona vaivorikstes spalvas ir jas supilti i katila,damaisyti buteliuka Fun... violetine: raudona ir melina buteliukus is dezes,povo plunksna,kuri guli salia knygos ir buteliuka Richness tamsiai melyna: zalia buteliuka is dezes, svarka kuris kabo prie medzio ir paskutini buteliuka dezeje... Tik labai skubekitmerginos nes n´jei bent truputi uzgaisti,laiko nebepakanka:)) SEKMES;))
by eure
2009-10-07 mėlyna spalva gaunas kai idedi tris rasos laselius kur virs katilo tris debisis ir antra buteliuka nuo priekio :D o niekaip nesurandu kaip raudona padaryt:(((
by Lina
2009-10-01 gal visai nieko bet nemoku melynos spalvos padaryt
by rugiliukas
2009-09-20 nelabai man,nieko nesupratau..
by memory
2009-09-19 tik geltona sukuriau :S
by Gr3ta
2009-08-02 nelabai koks bet baika
by sima;]
2009-07-28 kaip padaryti zalia spalva?
by niekas
2009-07-26 man neiseina padaryt melinos spalvos o siaip tai fainas zaidimas
by =)
2009-07-24 kodel man neiseina melyna spalva mergates pasakykit man ka rekia daryt
by Auguste
2009-07-24 Eikit sau su tokiais zaidimais :D
by Emukas
2009-07-21 fainas zaidimas
by mergyte
2009-07-18 siulau apsilankyti .games2girls.com
by mergaite
2009-07-18 visai nieko...
by mergaite
2009-07-09 Fainas žaidimas
by Aistė
2009-07-04 Nelabai suprantu...
by Mergaitė

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai