Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Weapon

Šaudyklės žaidimai - Weapon

 

 

Šaudyklės žaidimai - Weapon

 

Šaudyklės žaidimai - Weapon aprašymas:

Tai žaidimas, kuriame turėsite galimybę susipažinti su įvairių ginklų charakteristikomis. Suprasite, kaip reikia taikytis su vienais ginklais, o kaip su kitais. Kokią vibraciją su kelia, pavyzdžiui, AK-47, o kokią UZI. Iš tiesų, šaudyklės žaidimai daugiausia skirti vyrukams, o šis ypač, nes visi berniukai nuo vaikystės svajoja apie šautuvus ir kareivio arba policininko darbą. Taigi šis žaidimas iš kategorijos Šaudyklės žaidmai leis įgyvendinti savo svajones ir pašaudyti iš daugybės ginklų. Aišku, norint išbandyti juos visus, teks gerokai pasistengti, nes jų negausite nemokamai. Teks rinkti taškus ir juos keisti į naujus ginklus. Na o taškai bus skiriami už priešo kareivių šaudymą, kurie stengsis susprogdinti numuštą jūsų draugu sraigtasparnį. Būtent ant šių priešo kareivių ir patirsite ginklų skirtumus. Taigi linkime gerų emocijų ir tikimės, kad vis dažniau apsilankysite skiltyje Šaudyklės žaidimai.

 

Šaudyklės žaidimai - Weapon valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pelės ir klavietūros pagalba. KAIRIUOJU pelės klavišu šaudysite, pelę valdydami taikysitės, o klavietūros raidėmis C- susileisite vaistų, G- numesite granatą, SPACEBAR- pateksite į meniu.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Weapon, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 9158   |   Balsų: 17   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-10-21 geras
by tomazzz
2010-04-04 jega zaidimas
by vitalijus

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai