Pradžia » » Loginiai žaidimai - Swiftly

Loginiai žaidimai - Swiftly

 

 

Loginiai žaidimai - Swiftly

Loginiai žaidimai - Swiftly aprašymas:

Na štai, jūs ir vėl buvote užrakintas kambaryje, o dabar teks iš jo išeiti! Pasitelkite savo protą, išmanymą, naudokitės rastais daiktais ir pirmyn! Lėkite į laisvę!
Žaidimo grafika paprasta, tačiau miela akiai, tačiau žaidimas neturi garso takelio- veiksmas vyksta tyloje. Visgi žaidimas Swiftly, ne taip kaip kiti žaidimai "išeik iš kamabrio", visiškai neapkrauna žaidėjo. Čia nėra galybės daiktų, nereikia grįžti per kelis kamabrius, kad galėtum pasinaudoti vienu ar kitu daiktu. Čia svarbiausia logika, o ne veiksmų kokybė. Būtent todėl šis žaidimas ir atisdūrė kategorijoje Loginiai žaidimai. Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai. Už žaidimą esame dėkingi nemokami-zaidimai.lt lankytojui Jonui.

 

Loginiai žaidimai - Swiftly valdymas ir pagalba: 

Žaidimas Swiftly iš kategorijos Loginiai žaidimai valdomas pele, spaudžiant KAIRIUOJU pelės klavišu ant rastų daiktų ar kitų pasirinkimų. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Swiftly, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6631   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-28 nu visai nesunku, bet idomu :)
by ji
2010-11-25 o as seifa atrakinau lape yra kodas skaiciu kur pasiziuri i piestujine pagal spalvas skaiciai.atrakini seifa kodas 99404 tai reiskia Morkine morkine zalia juoda zalia ir seifas atsirakina ir gaunat rakta ir iseinat pro duris kaip zmones o ne pro langa :DDDDD
by aaaa
2010-11-15 super net negalvojau - nors buvo mintis jog reiks eiti per langa - bet super.. - net neistikejau jog taip ir bus - jog iseiti pro langa vioenintele iseitis..
by justina
2010-08-24 fainas zaidimukas
by laurute
2010-06-20 dezutes kodas vis keicesi todel ne 799 o je norit suzinot koda tada is rudos spinteles stalciaus pasiimkit atsuktuvo rankena tada nueikit prie to augalo kur stovi paspauskit ant vazono pasimkit kazkoki balta daikciuka tada pasirinkit ta balta daikta paspauskit ? ir padidins tada spaskit ant galo ir atsiras toks kaip raktas ir galesit atsirakint balta stalciu
by evaldas13
2010-06-20 dezutes kur po lova kodas 799
by evaldas13
2010-05-25 rudas atsuk tuvo kotas balt pagali pasididink ir spausk bus rakt tad stalciu atrak ten2dalis atsukt tada sujunk psk paveikslas su konkor jis juda ji apsuk
by aras
2010-05-09 As tai nesuprantu kaip atrakint seifa kuris ira sienoje. GALIT PADET??
by liza
2010-02-24 raktas taupykleje
by brigita
2010-02-11 zaidimo nesuprantu
by mt
2010-02-04 Dar po staleliu lapukas yra...
by sad'as
2009-12-26 oi geras, nesakysiu :)
by LI
2009-12-10 perejau:)teko pawarkt.sjp lb smagus.reik pasukti galwele
by asta
2009-12-10 perejo kas nors?as tai radau stalciuje ruda daikciuka,wazone balta pageleli,balta lapa.po lowa seifuj iwest koda ir sale lowos po staleliu lapelis...daugiau priekin nepajudejau
by xex
2009-11-29 kaip atidaryti sienje esanti seifa?
by geras
2009-11-23 kaip gaut rakta spinteliai ant kurios yra taupykle?? niekaip nesuprantu
by sak
2009-11-21 geras zaidimas grazi grafika ir sunkei sukurtas 10
by džestinas
2009-11-05 visai nieko ;];];];];];];];];];];];];];];];]];];];];];];];];];];];];];];];];];];];];]
by giuston

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai