Pradžia » » Loginiai žaidimai - Sticks

Loginiai žaidimai - Sticks

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Sticks

Loginiai žaidimai - Sticks aprašymas:

Žaidimo tikslas labai paprastas - padėti pinigams pasiekti vargšą Bobą, kuris jau ilgą laiką nebemato prasmės savo gyvenime. Bėda ta, kad visos jo problemos atsiremia į tai, kad jis dirba prastą darbą ir tiesiog neturi pinigų. Dar labiau nuotaiką gadina svajonės ir viltys, kurios atrodo visiškai nerealios vargšeliui Bobui. Tačiau ne viskas prarasta, nes kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai tam ir renkasi šį žaidimą, kad išgelbėtų Bobo gyvenimą. Jūsų tikslas žaidžiant šį žaidimą yra padėti surinkti kuo daugiau pinigų, o tiksliau monetų, kurios kabo ore palink Bobą. Bėda ta, kad jis negali jų pasiekti ir čia į pagalbą ateina medinės lazdelės, kurios taps tiltu pinigams į Bobo kišenę. Jūsų užduotis išdėlioti lazdeles taip, kad jos nukreiptų monetas pas šį veikėją. Sėkmės sukant galvas ir lauksime grįžtant į kategoriją Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Sticks valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, kuria ir braižysite lazdeles. Du kart paspaudę ant lazdelės panaikinsite ją.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą  Sticks, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 2904   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-07-26 ka cia reik daryt?tikra nesamone!fui!
by evaluna
2011-07-24 geras :D
by mantas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai