Pradžia

Nuotykių žaidimai - Stark Raving Ted 

 

Nuotykių žaidimai - Stark Raving Ted


Nuotykių žaidimai - Stark Raving Ted aprašymas:

Šio žaidimo iš kategorijos Nuotykių žaidimai užduotis yra kuo ilgiau išsilaikyti nenužudytam zombių. Veiksmas vyksta 2012 metais planetoje Žemė į kurią atskrido zombiai, siekiantys užkariauti šį taikų visatos kampelį. Bet svetimšaliams kelią pastoja Tedas, kuris apsiginklavęs įvairiausia amunicija ir begaline drąsa stoja prieš zombius akis į akį. 
Žaidime valdysite kovotoją Tedą, rinksite naujus ginklus, didinsite gyvybių atsargas, tobulinsite savo galimybes ir kovosite su begale priešų. Kiekvieno lygio pabaigoje susitiksite su BOSU, kuriam nugalėti teks pasitelkti viską, ką mokate. Nuotykių žaidimai - visiems, kurie ieško aštrių pojūčių.

Nuotykių žaidimai - Stark Raving Ted valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra ir pele: A, D - judėjimo kryptys, W - šuolis, E - paimti daiktus, S - pritūpti, o pelė- taikytis ir šaudyti.

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Stark Raving Ted, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9046   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai