Pradžia » » Sporto žaidimai - Stickman Badminton

Sporto žaidimai - Stickman BadmintonSporto žaidimai - Stickman Badminton

Sporto žaidimai - Stickman Badminton aprašymas:

Stickmano nuotykiai vėl prasideda. Atėjo vasara ir šis herojus ėmėsi vasariškų pramogų. Šįkart į skiltį Sporto žaidimai pateko smagus žaidimėlis, kuriame valdysite Stickamą, žaidžiantį badmintoną. Kaip visada, žaidžiant šio stiliaus žaiidmus, nereikia tikėtis stebūklingos grafikos ar efektų, tačiau pats žaidimas sukurtas labai šauniai ir realistiškai. Atmušti galite įvairiais judesiais, taip pat žaidėjas gali pašokti ir smūgiuoti triuškinantį smūgį. Taigi tai puiki proga prisiminti badmintono gabumus ir pasiruošti vasaros pramogoms kartu su kategorija Sporto žaidimai.

Sporto žaidimai - Stickman Badminton valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūros rodyklėmis.

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą Stickman Badminton, atlikote puikių šuolių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Sporto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6661   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai