Pradžia » » Sporto žaidimai - Keep ups 2

Sporto žaidimai - Keep ups 2 Sporto žaidimai - Keep Ups 2

Žaidime, kaip ir minėjau jūsų tikslas mušinėti kamuolį tol, kol jis nukris ant žemės.

Keep ups 2 - valdymas:
Tiesiog užvedate pėlytę ant kamuolio (aišku kol jis ore) ir paspaudžiate greitai kairiuoju mygtuku ant jo, tada kamuolys pašoks dar aukčiau ir taip kuo daugiau kartų jį mušinėsite, tuo daugiau tikymybės, kad pateksite į Higscores.

Sėkmės!

Jei portale NEMOKAMI-ZAIDIMAI neradote norimo žaidimo ir/arba norėtumėte matyti vieną ar kita žaidimą kategorijoje sporto žaidimai - maloniai prašome parašyti mums. Kuo skubiau patenkinsime sporto žaidimų fanatų norus. Smagaus žaidimo ir sėkmės!

www.nemokami-zaidimai.lt


Balsavimas

Žiūrėta: 7001   |   Balsų: 13   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2014-10-23 Fell out of bed feeling down. This has <a ="://wwhzitsdyq*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">bretghenid</a> my day!
by Fell out of bed feeling down. This has <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*wwhzitsdyq*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">bretghenid</a> my day!
2014-10-19 At last! Someone with real <a ="://khulbabtfum*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">expstriee</a> gives us the answer. Thanks!
by At last! Someone with real <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*khulbabtfum*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">expstriee</a> gives us the answer. Thanks!
2014-10-17 I'm not easily imseepsrd. . . but that's impressing me! :)
by I'm not easily imseepsrd. . . but that's impressing me! :)
2013-09-26 That takes us up to the next level. Great <a ="://uapftnmmdcd*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">positng.</a>
by That takes us up to the next level. Great <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*uapftnmmdcd*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">positng.</a>
2013-09-24 Sutinku 99%, bet ne wiska apgalwojot<a ="://crvwfj*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> vciaukiai</a>! Pagalwokit apie tuos kurie nieko neturi. nei seimos, nei ka walgyt, nei ka apsirengt! manau jie tikrai rastu ka ten ka parasyt ir neapgautu saves
by Sutinku 99%, bet ne wiska apgalwojot<a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*crvwfj*http://www.nemokami-zaidimai.lt*"> vciaukiai</a>! Pagalwokit apie tuos kurie nieko neturi. nei seimos, nei ka walgyt, n
2013-09-23 Rašau iš USA, tai ir patarlė bus angliška: The haiseppt people aren't the ones, that have everything the best, the haiseppt people are the ones that make the best of everything that comes their way. Aš laiminga paskutinį kartą buvau per savo gimtadienį prieš mėnesį stovėjau įsibridusi iki kelių Meksikos įlankos pakrantėje šviečiant vidurdienio saulei ir lengvam vėjui kedenant mano plaukus, buvo taip šilta ir gera, kad pagalvojau, jei šią akimirką numirčiau, mirčiau laimingiausiu žmogumi pasaulyje. Kartais žmogui taip nedaug reikia, kad būti laimingu, tik reikia sugebėti pagauti tas laimės akimirkas.
by Rašau iš USA, tai ir patarlė bus angliška: The haiseppt people aren't the ones, that have everything the best, the haiseppt people are the ones that make the best of everything that comes their way. Aš laiminga paskutinį kartą buvau per savo gimtadi
2010-04-17 padariau 164 kas daugiau?
by dalius
2008-12-31 125 padariua kas daugiua
by mantas
2008-06-28 surinkau 100 kas daugiau?
by armis
2008-04-21 12
by GINTARAS
2008-03-31 41
by holl
2008-03-17 Padariau 51, kas daugiau? Siap nesunku - reikia per virsutine kamuolio dali spardyt, ne taip laxtys (;
by Giedrius
2007-12-07 ai
by karolina

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai