Pradžia » » Loginiai žaidimai - Speed Escape 3

Loginiai žaidimai - Speed Escape 3

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Speed Escape 3

Loginiai žaidimai - Speed Escape 3 aprašymas:

Tre2ioji žaidimo Speed Escape iš kategorijos Loginiai Žaidimai dalis. Šį kartą turėsite ištrūkti iš ledinio šiaurės namelio, prabangių namų ir sodo pašiūrės. Žaidimo tikslas tas pats- per penkiasm inutes pabėgti iš kikvienos patalpos Taigi sėkmės ir laukite kitos Speed Escape dalies kategorijoje Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Speed Escape 3 valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Speed Escape 3, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4369   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-18 pigiau grybo ;)
by Robke
2011-02-15 per sunkus
by anele

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai