Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Sniper Tower

Šaudyklės žaidimai - Sniper Tower

 

 

Šaudyklės žaidimai - Sniper Tower

 

Šaudyklės žaidimai - Sniper Tower aprašymas:

Taip, tai tikras kategorijos Šaudyklės žaidimai atstovas, tiesiog geriausias pavyzdys. Nuo šaudymo, jūsų pirštai net ištins, o pelė gali pradėti rūkti. Žinoma mes juokaujame, tačiau pasidarbuoti teks tikrai nemažai, nes žaidimas Sniper Tower neleis atsipalaiduoti nei sekundei.
Žaidime jūs turėsite ginti bokštą nuo artėjančių ir į jį šaudančių priešų. Jūsų pozicijos gerokai patogesnės- sėdėsite bokšto viršuje ir pyškinsite į priešus apačioje. Visgi jų bus tikrai ne vienas ir ne du. Su kiekviena minute jų daugės ir daugės, o tos kelios sekundės, kol keisite apkabą, virs amžinybe, nes priešai tiesiog plūste plus.
Visgi pasiekus tam tikrą lygį, galėsite atnaujinti savo arsenalą ir įsigyti specialių bokšto aspaugojimų (armorų). Tai leis ilgiau atsilaikyti nuo priešų atakų. Blogiausia, kad kovosite ne vien prieš gyvus priešus, bet ir prieš tankus, kurie jūsų bokšta sunaikins keliais šūviais, jeigu prisileisite labai arti. Svarbiausia nemiegokite ir šaudykite be perstojo. Taigi nemokami-zaidimai.lt kolektyvas linki sėkmės ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iukus.

 

Šaudyklės žaidimai - Sniper Tower valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pele: KAIRYSIS pelės kalvišas- šaudyti, o vedžiojant pelę, valdysite ir taikiklį.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Sniper Tower, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4411   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-06-09 pritariu AR ilgai krauna
by julius
2009-11-05 galeyu but geresnis
by giiustyonas
2009-10-29 nepaliaidzia
by ioh
2009-09-26 neidomus man nes neoku dar lost :D
by lukas
2009-09-16 labai ijgai kraunasi
by ar

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai