Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Snipedown

Šaudyklės žaidimai - Snipedown

 

 

Šaudyklės žaidimai - Snipedown  

 

Šaudyklės žaidimai - Snipedown aprašymas:

Tai vienas tikroviškiausių snaiperių žaidimų, kurie yra kategorijoje Šaudyklės žaidimai. Žaidimo laikmetis- antrasis pasaulinis karas, taigi jūsų ginklas, priešai ir aplinka teisiogiai atspindi tą laikmetį. Žaidime turėsite ginti savo bazę, kurią puola atkaklūs priešai, šaudydami iš raketsvaidžių, kulkosvaidžių ir kitos galingos artilerijis. Visgi ir jūs esate ne vienas- priešais bazę stovi galingi pabūklai, kurie šaudo be poilsio. Juos galėsite keisti galingesniais ir naujesniais, kai įgysite pakankamai experienco. Tačiau atsipalaiduoti netkes- juk tai Šaudyklės žaidimai, todėl turėsite pyškinti iš peties, nes kitaip negausite expo taškų, o galiausiai bazė bus susprogdinta, nes priešų vis daugės ir daugės. Ekstra sunkiu atveju, galėsite pasinaudoti pastiprinimo iš oro paslaugomis. Tikimės, kad jums pavyks atsilaikyti pries priešus ir greitai vėl grįšite į kategoriją Šaudyklės žaidimai.

 

Šaudyklės žaidimai - Snipedown valdymas ir pagalba:

Žaidimas, kaip ir dauguma kitų iš kategorijos šaudyklės žaidimai yra valdomas pele, kuria taikysitės ir šaudysite. KAIRYS pelės klavišas- šauti. 

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Snipedown, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 2624   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai