Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Skull Kid

Šaudyklės žaidimai - Skull Kid

 

 

Šaudyklės žaidimai - Skull Kid

 

Šaudyklės žaidimai - Skull Kid aprašymas:

Valdysite išprotejusi žmogeliuką, kuriam vietoj galvos išdygusi kaukuolė. Vaizdelis tikrai ne iš maloniųjų, o jo misija- išžudyti visus, kas pasitaiko jo kelyje. Pirmajame lygyje žmogeliukas švaistysis su benzininiu pjūklu ir vaikščios po pirmąji ofiso aukštą. Tokia pabaisa ne žaidimai, o tikras košmaras.
Perėję pirmąjį lygį, pateksite į antrą aukštą ir gausite pistoletą. Čia bus gerokai sunkiau, nes teks  mikliai šaudyti ir stengtis išvengti priešų kulkų. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad tai labai paprasta užduotis, bet patikėkite, nemokami-zaidimai.lt komanda praleido marias laiko kol perėjo visą žaidimą, nors jį sudaro tik du lygiai. Taigi tikimės, kad maloniai praleisite laiką prie šio kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iuko.

 

Šaudyklės žaidimai - Skull Kid valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūra: SPACE- šaudyti, AUKŠTYN- pašokti, ŽEMYN- atsitūpti, į KAIRĘ ir į DEŠINĘ- reguliuoja ėjimo kryptį.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Skull Kid, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, atradote kokių nors gudrybių, gerai praleidotel aiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 12886   |   Balsų: 19   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-25 nesamone visa pereinu
by erikas
2011-06-03 idomus
by ieva
2010-12-22 bote yra tik 3 lvl (dianai)
by rokas
2010-03-18 as perjau 5LVL
by diana
2010-01-26 GERAS GEIMAS PEREJAU VISUS 3LVL
by LuKiS
2009-11-24 liuks game
by Aistike
2009-09-26 ebmusheuhjdfiouhjfdihjfiguhjuhtithh
by ewqrtyuiopasfdghjklzxcvbnm

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai