Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Sheriff Rage

Šaudyklės žaidimai - Sheriff Rage

 

 

Šaudyklės žaidimai - Sheriff Rage

 

Šaudyklės žaidimai - Sheriff Rage aprašymas:

Tai istorija apie Teda Reidžą. Visai neseniai jam negaliojo jokie įstatymai ir nebuvo tokio gero, kurio jis nebūtų pavogęs ir nebuvo tokio žmogaus, kurio jis nebūtų galėjęs nušauti akimirksniu. Vieną dieną Tedas atvyko į miestelį, pavadinimu "Rojus"... Šiame miestelyje šeimininkavo šerifas vardu Buck Wright. Jis negalėjo pakęsti blogų žmonių ir netvarkos savo miestelyje. Vis dar paslaptis kokių būdų šerifui pavyko atvesti tedą į doros kelią, bet šis pasikeitė ir savo pistoletą Colt 45 išmetė į upę, o vėliau tapo reindžeriu. Jis daugiau niekada nebežudė žmonių siekdamas blogo.
Bet ar gali mažas meistelis jaustis saugus, kai aplinkui driekiasi laukiniai vakarai? Tikrai ne ir štai, vieną dieną į miestą atvyko du nepažįstamieji. Jie sustojo prie kalvio dirbtuvių ir ėmė garsiai kalbėtis. Visai netoli buvo Tedas ir nugirdo jų pokalbį.
"Ej, žinai ką, mažyli? Šitas miestas priklauso mums, mes čia galime daryti ką norime ir vogti ką tik matome!"- tarė vienas iš nepažįstamųjų. "Taip tu visiškai teisus"- žvengdamas pritarė antrasis. Tai išgirdus Tedas pajuto šalčio bangą ir suprato, kad reikalai pasisuko į blogąją pusę.
Nedelsdamas Tedas nulėkė į šerifo ofisą, bet ten pamatė kraupų vaizdą- ant žemės gulejo kruvini kūnai, o aplink telkšojo kraujo balos... Jis suprato, kad žmogus, kuris atvedė jį į doros kelią, buvo nužudytas tų dviejų niekšų. Tedas prisiekė gyvybe ir krauju atkeršyti...
Štai tokia yra šio žaidimo istorija, o jūs būsite narsiuoju Tedu, kuris mikliai šaudys į priešus ir sieks atpildo už nužudytą draugą.
Žaidime bus daug lygių, įvairių ginklų, priešų ir t.t. Linkime taikliai šaudyti ir  tikimės, kad maloniai praleisite laiką prie šio kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iuko.

 

Šaudyklės žaidimai - Sheriff Rage valdymas ir pagalba:

Šaudysite KAIRIUOJU pelėės kalvišu. R- pakeisti apkabą, leisdami pelę žemyn, paasislėpsite už barikados, 1-5 skaičiai- ginklo pasiirnkimas, o 7-9 įpatingų galių pasirinkimas.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Sheriff Rage, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5295   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-06-10 visai nieko games
by arnas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai