Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Santa's Guest

Kalėdiniai žaidimai - Santa's Guest

 

Kalėdiniai žaidimai - Santa's Guest

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Santa's Guest aprašymas:

Šis žaidimas labai primena tetrį arba dėlionę, nes žaidime reikės į vieną eilutę suvesti tuos pačius simbolius. Pavyzdžiui, horizontalioje eilutėje gali būti išdėlioti saldainiai, sausainiai, sniego seniai, varpeliai ir t.t. Tuo tarpu vertikalioje eilutėje bus sausauiniai ir vienas saldainis. Taigi jūsų užduotis bus tą saldainį pakeisti sausainiu. Kai tai padarysite, vienoje eilutėje esantys sausainiai išnyks ir jų vietas užims kiti simboliai. Iš tiesų dėlionė labai nesudėtinga ir ypač linksmą, nes kvepia kalėdomis ir dovanomis. O mes tikime, kad būtent to ir reikia kategorijiai Kalėdiniai žaidimai. Ypač žaidimai padeda tokiu metu, kai už lango lija ir pučia vėjas o širdyje rusena kalėdinė dvasia. Taigi linkime išlaikyti šią kalėdinę dvasią ir dažniau apsilankyti kategorijoje Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Santa's Guest valdymas ir pagalba: 

Ši dėlionė iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai yra valdoma PELĖS pagalba. Tiesiog pasirenkate bet kurią eilutę ar stulpelį ir spaudžiate KAIRĮ pelės kalvišą bei stumiatę paveiksliukus norima kryptimi. Sėkmės dėliojant!

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Santa's Guest, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 10181   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-12-06 LLLLLLLLLLLIIIIIIIIIIIEEEEEEEVVVVVVVVAAAASSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZZZZZZAAAAAUUUUUUUURRRRRRRIIIIIAAAAAAAAAA
by erika424
2010-12-04 labai idomus zaidimas
by bryga

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai