Pradžia

Nuotykių žaidimai - Robinson Crusoe

 

 

Nuotykių žaidimai - Robinson Crusoe

Nuotykių žaidimai - Robinson Crusoe aprašymas:

Robinzonas kruzas, išgyvenęs laivo sudužimą į uolas ir jūros bangų išmestas į krantą turi pasirūpinti savo likimu, nes aplinkinėse salose gausu čiabuvių, kurių dienos racioną sudaro žmogiena... Jausdamas alsuojantį pavojų, keliautojas turi pasirūpinti net tik savo gyvybe, bet ir skrandžiu, kuris reikalauja maisto. Be šių problemų Robinzono dar laukia namų statybos, aplinkos susitvarkymas ir kova su čiabuviais. 
Tačiau grįžkime į dabartį - jūs valdote šį vienišą salos gyventoją ir turite užtikrinti jo išlikimą. Saloje rasite įrankius, statysite namus, rinksite vaisius ir medžiosite gyvūnus. Visa tai Jums padės išlikti negyvanamoje saloje!

Nuotykių žaidimai - Robinson Crusoe valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele. Svarbiausia - nuolatos stebėti gybybinių fukcijų rodiklius ir suderinti darbą su mityba.

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Robinson Crusoe, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 14485   |   Balsų: 45   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2012-04-11 mano taskai2375 siaip truputi nuobodus!..
by uykfthjuigljytiylh
2012-03-22 geras zaidas sis
by nesakysiu
2012-03-14 visiskas grybas....
by vaidys
2012-02-26 LIUKS
by indre
2012-01-25 geras
by ana
2012-01-14 Nu cia tai jau tikrai zaidimas kazkoks kvailas... pirma tie ciabuviai nuogi. antra reikia viska greit daryt nes nesuspesi. taip ir man game over ant antros dienos:(
by Monikutea
2012-01-04 nesuprantu ka daryt ?
by gabi
2012-01-03 KA AS ZINAU
by DAGYL
2011-12-26 visai nk tik ilgai reik laukti kol pasileis
by haris
2011-11-11 nu norma seip jau ;)
by loreta
2011-10-24 BUUUUUU!FUUUU!KAKA!!!!
by nesakysiu
2011-09-03 geras zaidimas
by eva
2011-08-05 geras
by gogas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai