Pradžia » » Loginiai žaidimai - Prison Break

Loginiai žaidimai - Prison Break

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Prison Break

Loginiai žaidimai - Prison Break aprašymas:

Ar esate matę serialą "Kalėjimo bėgliai"? Jeigu taip, tai tikrai žinote, kokias kliūtis turi įveikti kaliniai, norėdami pasiekti išsvajotąją laisvę. Šiame žaidime, kurį jums pristato skiltis Loginiai žaidimai, galėsite pajusti tai, ką jaučia bėgliai, siekdami laisvės. Pagrindinis tikslas, savaime suprantama, pabėgti iš kalėjimo nepastebėtam, tačiau tai padaryti nėra lengva, nes viską aplink stebi budrios kalėjimo prižiūrėtojų ir policininkų akys. Negana to, kalėjimo bokšteliai yra apginkluoti papildomomis sekimo sistemomis. Primena neįmanomą misiją, bet.... Žaidime gausite įvairių įrankių bei pagalbų, pavyzdžiui, policininko aprangą, kuri padės trumpam išlikti neatpažintu. Galėsite pasinaudoti ir futbolo kamuoliu arba telefonu, kurie puikiai nukreips policininkų dėmesį ir suteiks galimybę pabėgti. Žaidime yra daugybė įvairaus sudėtingumo lygių. Kiekvienas lygis primena labirintą su skirtingomis užduotimis ir tikslais. Kategorija Loginiai žaidimai niekam nelinki patekti į kalėjimą, bet gali padėti pasiruošti tokiai situacijai ir pasitreniruoti pabėgimui. 

Loginiai žaidimai - Prison Break valdymas ir pagalba: 

Bėglio judėjimo kryptį valdysite raidėmis W, A, S, D, o tam tikras pagalbas naudosite pelės KAIRIUOJU klavišu. 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Prison Break, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3320   |   Balsų: 0   |   Vidurkis:   dar neįvertinta
Įvertink: 12345Komentarai

Kolkas komentarų nėra. Būk pirmas!

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai