Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Politic Fights

Veiksmo žaidimai - Politic Fights


Veiksmo žaidimai - Politic Fights (liet. Politinės muštynės)

 

Veiksmo žaidimai - Politic Fights aprašymas:

Atsibodo žiūrėti per TV, kaip kariauja užsienio šalių politikai? Manote, kad jie tik liežuviais sugeba malti? Tuomet skubiai rinkitės kategorija Veiksmo žaidimai ir susirade Politic Fights žaidimą, tai pakeiskite. Išsirinkę vieną iš keturių pasaulinių politikų, galesite parodyti ko jie yra verti iš tikro. Būdamas Gerge Bush'u, galėsite iškaršti kailį Osamai Bin Ladenui arba Sadamui Huseinui. Aišku, gali įvykti ir atvirkščiai.
Šis veiksmo žaidimas yra paremtas paprastu muštyniu principu, tačiau pats smagumas yra tame, kad čia mušis didžiausi ir žinomiausi politiniai priešai. Realiame gyvenime už juos kovoja kareiviai ir kariuomenės, o šiame flash žaidime viską nulemsite jūs.
Smagu, kad šio kategorijos Veiksmo žaidimai atstovo kūrėjai nestokojo humoro ir vaizduotės: veiksmo fonai parinkti puikiai, veikėjai linksmai šaržuoti. Flash žaidimą Politic Fights labai lengva perprasti- yra tik kelios kovos technikos, kurias sujungus, galime gauti vieną ar kitą super ataką.

 

Veiksmo žaidimai - Politic Fights valdymas ir pagalba:

Muštis, žaidime Politic Fight,s bus labai paprasta ir tuo pačiu linksma. Valdymas nei iš tolo neprimena sudėtingu Mortal Combat žaidimo kombinacijų. Šiame veiksmo zaidime mušitės šių klavišų pagalba: J- smūgis,   K- spyris,  L- speciali ataka. Judėjimo valdymas vyksta: A- kairė,  D- dešinė,  W- šokti,  D- tūptis. 
Gaila, bet ne visi veiksmo žaidimai leidžia taip lengvai ir linksmai kovoti.

 

Jeigu, kovodami prieš politikus žaidime Politic Fights, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

Visada Jūsų, kategorijos VEIKSMO ŽAIDIMAI, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6671   |   Balsų: 15   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-05-28 NU LABAI GERAS ZAIDIMS . MES DABAR SU VYRU KIEKVIENA VAKARA LOSIAM TAI AS VISADA LAIMIU!
by kRYZMANTE
2008-11-24 sudas,pidarastiskas,durnas nes neimanomas mero ivaikti.kukiskasssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
by hanas
2008-10-27 kakakak
by kakaka

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai