Pradžia » » Linksmi žaidimai - Pizza Making

Linksmi žaidimai - Pizza Making

 

 

Linksmi žaidimai - Pizza Making

Linksmi žaidimai - Pizza Making aprašymas:

Jūsų mėgstamiausias valgis- pica? O smagiausias laiko praleidimo būdas- Linksmi žaidimai iš nemokami-zaidimai.lt? Tada jūs esate tas arba ta, kuri praleis prie šio žaidimo ne vieną ir ne dvi valandėles. Šis žaidimas bus puikus būdas pasimokyti naujų picų receptų arba surengti geriausio kulinaro čempionatą tiesiog namuose su draugų kompanija. Taigi pristatome žaidimą Pizza Making. Tai žaidimas, kuriame turėsite kepti kepti kepti ir dar kartą kepti picas. Žaidimo sistema parinks picos receptą, pagal kurį iš duotų ingridientų turėsite paruošti gardžią picą. Taigi sužinosite naujų kulinarinių paslapčių, kaip paruošti skanias picas. Pasitreniravę su šiuo skilties Linksmi žaidimai atstovu, galėsite savo žinias perkelti į praktiką ir džiuginti svečius kulinariniais šedevrais. 
Žaidimai- ne realybė, todėl čia vietoj plojimų ir pagirų gausite taškus: puikiai iškepta picą- taškai, sugadintas receptas- negausite nieko. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai.

 

Linksmi žaidimai - Pizza Making valdymas ir pagalba: 

Picų gamyba valdoma pele- pasirenkate ingridientą ir paspaudę KAIRĮ pelės kalvišą- užvedate ant picos pado. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Pizza Making, atradote puikių receptų, pademonstravote puikius kulinarinius gebėjimus ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 15881   |   Balsų: 26   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-10-23 lbas
by gabija8
2011-05-14 laaaaaaaaaaaaabai geras!!!
by bvbnbnbm
2010-11-11 nesamone pradejo kazka skaiciuot
by by nesvarbu
2010-02-04 man tai negeras
by ugne
2009-03-12 než nes bar nežadau
by akkaakakak
2009-03-11 va cia tai zaidimai
by jega

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai