Pradžia » » Loginiai žaidimai - Penguin Quest

Loginiai žaidimai - Penguin Quest

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Penguin Quest

Loginiai žaidimai - Penguin Quest aprašymas:

Žaidime galėsite susikurti savo pingvino išvaizdą nuo kepurės ir akinių iki tatuiruočių ant jo kailiuko. Kai jau būsite patenkinti savo herojaus išvaizda, galėsite pasirinkti vieną iš trijų sričių, kurioje varžysis mažasis pingvinas. Pirmoji yra šokinėjimo žaidimas. Tai daug kam pažįstamas žaidimas, kuriame reikia šokinėti nuo vieno baliono ant kito ir rinkti taškus. Palietus balioną jis sprogsta, o pingvinas kyla aukštyn, taigi du kartus ant to paties baliono užšokti nepavyks.
Antrasis žaidimas - dėlionė. Tai logikos ir strategijos reikalaujantis žaidimas, kurio tikslas yra neleisti pingvinui pasiekti eketės ir įšokti į vandenį. O tai padaryti gali tik ledinė užtvara, kurią statysite žaisdami šią dėlionę. 
Na ir paskutinis iššūkis, kuris laukia jūsų ir pingvino - snieglentės. Jeigu nemokate čiuožti snieglente, o už lango pilna sniego - ne bėda, nes šiame žaidime galėsite mėgautis šiuo žiemos sportu net neiškeldami kojos iš namų. Čiuožkite, rinkite taškus ir siekite aukštesnio rezultato, tačiau saugokitės kelmų ir akmenų! Gal šis žaidimas ir ne visai tinka kategorijai Loginiai žaidimai, tačiau ir šį kart teks pakrutinti smegenis, kad pingvinas taptų čempionu.

Loginiai žaidimai - Penguin Quest valdymas ir pagalba: 

Visi šio trijų dalių žaidimo iššūkiai yra valdomi pelės pagalba.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą  Penguin Quest, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 1879   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-03-01 is so stupid
by Zaza

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai