Pradžia

Lenktyniniai žaidimai - Monster Truck Destroyer

 

 Lenktyniniai žaidimai - Monster Truck Destroyer  

 

Lenktyniniai žaidimai - Monster Truck Destroyer aprašymas:

Šiame kategorijos Lenktyniniai žaidimai žaidime valdysite sportinį monstrtišką džipą, turintį daugiau nei 1000 arklio galių. Jums reikės atlikinėti įvairius triukus, rinkti taškus, daužyti kitas mašinas ir traiškyti viską, kas pasitaiko jūsų kelyje. Skamba tikrai intriguojančiai ir ne veltui, nes Lenktyniniai žaidimai visada leidžia pajusti maksimalų adrenalino antplūdi. Visgi nepamirškite, kad jūsų džipas nėra amžinas ir bedaužydami kitas mašinas, galite pribaigti ir savo transporto priemonę. 
Visi, kas užsuks į kategoriją Lenktyniniai žaidimai privalo išbandyti šį ekstremalų žaidimą. Laukiame visų skiltyje Lenktyniniai žaidimai ir susitiksime trasoje.

 

Lenktyniniai žaidimai - Monster Truck Destroyer valdymas ir pagalba:

Jūsų džipas valdomas klavietūros rodyklėmis.

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime Monster Truck Destroyer, atradote kokių nors gudrybių, puikiai lenktyniavote ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos
Lenktyniniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lenktyniniai žaidimai .  

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 24375   |   Balsų: 30   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2012-01-07 vaikiskas labai *myliu nemokami-zaidimai.lt *t?
by bis
2011-02-22 labai geras zaidas zaisiu ir zaisiu
by rihana
2011-02-20 cia tik leliukam o gal ir idomu
by lika
2011-02-20 kaskoke nesamone ir jumpatinka
by lika
2011-01-06 geras žaidimas
by lgl
2010-06-02 bu
by fs
2010-04-28 myliu emilija ir tiek
by myliu emilja
2010-04-04 ydomus bet lengvas
by kamile
2010-04-01 lengvas bet smagus
by tomosis
2010-03-01 Smagu :-)
by Jezmina
2010-02-27 kool game
by ROLANDAS

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai