Pradžia » » Loginiai žaidimai - Find The Numbers

Loginiai žaidimai - Find The Numbers 

 

Loginiai žaidimai - Find The Numbers

Loginiai žaidimai - Find The Numbers aprašymas:

Tokie žaidimai kaip šis neleis jūsų smegenims pailsėti, nes teks susikaupti ir pasitelkti visą atidumą kurį turite. Žaidimo tikslas yra surasti 25 paslėptus skaičius, kurie slepiasi kambaryje, tarp jame esančių daiktų, šiukledėžėjė, spintose ir t.t. Nemokami-zaidimai.lt komanda beveik gali garantuoti, kad iš pirmo karto vargu ar jums pavyks surasti visus 25 skaičius, nes tai tikrai didelis iššūkis jūsų akims ir smegenims. Kaikurie skaičiai yra labai dideli, o kiti- mažiukai ir vos įžiūrimi. Būtent tam žaidime turėsite padidinamąjį stiklą, su kuriuo ir ieškosite skaičiukų. Svarbu- neapsigaukite, nes kaikurios kambario detalės labai primena skaičius, tačiau tai tik iliuzija. 
Už kiekvieną iš karto atspėtą skaičių gausite taškų, tačiau už kiekvieną prašautą arba jau pakartotą pasiirnkimą- prarasite, taigi būkite atidūs žaisdami žaidimą Find The Numbers iš kategorijos Loginiai žaidimai. TAIGI NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Find The Numbers valdymas ir pagalba: 

Žaidimas, kaip ir dauguma žaidimų iš kategorijos Loginiai žaidimai yra valdomas pele. Pele vedžiosite padidinamąjį stiklą, kuriuo ir ieškosite skaičiukų šiame puikiame žaidime.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Find The Numbers, atradote kokių nors gudrybių, ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 31146   |   Balsų: 21   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-10-10 I bow down hum*nemokami zaidimai -geriausi*y in the presence of such grsentaes. ://vwjvlbeyn*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://dogdbuqqhg*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]dogdbuqqhg[/url] [link=://ojykdzcszdh*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]ojykdzcszdh[/link]
by I bow down hum*nemokami zaidimai -geriausi*y in the presence of such grsentaes. *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*vwjvlbeyn*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*dog
2015-10-09 I'm <a ="://ojpvlqla*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">greauftl</a> you made the post. It's cleared the air for me.
by I'm <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*ojpvlqla*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">greauftl</a> you made the post. It's cleared the air for me.
2015-10-09 Thanks for your thgthous. It's helped me a lot. ://gozrdhyoiq*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=://aifkky*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]aifkky[/url] [link=://qlkipmetj*http://www.nemokami-zaidimai.lt*]qlkipmetj[/link]
by Thanks for your thgthous. It's helped me a lot. *http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*gozrdhyoiq*http://www.nemokami-zaidimai.lt* [url=*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*aifkky*http://www.nemokami-za
2015-10-08 The <a ="://ykdbjkziue*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">hosnety</a> of your posting is there for all to see
by The <a href="*http://*http://www.nemokami-zaidimai.lt*nemokami-zaidimai.lt*ykdbjkziue*http://www.nemokami-zaidimai.lt*">hosnety</a> of your posting is there for all to see
2015-09-28 Never seen a betetr post! ICOCBW
by Never seen a betetr post! ICOCBW
2011-03-05 Jeej! Radau 7, lėkštėj prie picos :DD
by ketara
2011-03-05 Kur 7?? Tik jo man ir truksta :) o 1 yra leksteje ant stalo, atrodo kaip rudas stulpelis, bet ten 1 :)
by ketara
2011-02-05 niekaip nerandu1;(
by egle
2010-12-14 2113
by papas
2010-06-06 idomus :) surinkau 4193
by Timewitch
2010-04-22 gal ir ne*nemokami zaidimai -geriausi*ogas, surinkau 4213 tasku
by danguole
2010-01-01 kur 7 ???????
by ups
2009-12-16 geras surinkau visus skaicius
by dodo
2009-12-16 puiku!
by by grete
2009-11-26 visai nieko tik neradau 1, 6 ir24
by lele
2009-06-24 Lengvas žaidimukas, surinkau virš 4000 taškų ; )
by Laura

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai