Pradžia » » Loginiai žaidimai - Free Ice Cream

Loginiai žaidimai - Free Ice Cream 

 

 

Loginiai žaidimai - Free Ice Cream

Loginiai žaidimai - Free Ice Cream aprašymas:

Maža mergaitė neatsilaikė nepažįstamojo paasiūlymui pasivaišinti ledais.. Deja, bet tas nepažįstamasis buvo skerdikas manikas, kuri geriausias draugas- kruvinas peilis. Peilis, kuris atnešė mirti ne vienai mažai ir nieko dėtai mergaitei. Šį kartą atėjo mažosios juodaplaukės eilė. Mergitė buvo surišta izoliacija ir įmestą į rusį, kur niekas negirdi jos pagalvos šauksmo ir verksmo. Jai padėti galite tik jūs, nes visi nemokami-zaidimai.lt lankytojai žino, ką reiškia žaidimai "išeik iš kambario". Tai vienas tokių žaidimų, tačiau šis žaidimas yra apipintas siaubo ir baimės, o tai jį paverčia dar įdomesniu. Esame tikri, kad visi kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai lengvai susidoros su šiuo žaidimu. Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Free Ice Cream valdymas ir pagalba: 

Žaidimas Free Ice Cream iš kategorijos Loginiai žaidimai valdomas pele, spaudžiant KAIRIUOJU pelės klavišu ant rastų daiktų ar kitų pasirinkimų. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Free Ice Cream, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 9070   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-04-09 tesiog jega as tam zaidui duciau 100 balu
by marius
2010-01-05 LAAABAI PATIKO
by Rūta
2009-12-30 sudauzai buteli kuris ant lentynos. tada ateina maniakas. palauki kol jis iseis ir persipjauni virves i sukes. nustumi lentyna prie groteliu ir bandai pasiekt groteles. kai lentyna nukrenta, pasislepi po laiptais. ateina maniakas. kai jis iseina, iseini pro duris. patenki i kambari su laiptais. ten eini pro desiniasias duris. ijungi telika ir pasislepi uz uzuolaidos. vel ateina maniakas, kai jis iseina eini i virtuve. is spinteles paimi nuodus, prisistumi kede ir is virsutines spinteles paimi kaciu maista supili viska i kates dubeneli, nunuodiji kate ir grizti i ankstesni kambari . nuo sofos paimi sluota, grizti i kambari su laiptais ir nuvalai voratinklius nuo duru po laiptais. perkeli elektros jungikli prie uzraso kitchen(virtuve) eini i virtuve paspaudi ant daikto prie saldytuvo ir surenki 1977. atidarai saldytuva, prieini prie galinio maiso ir purtai ji tol kol is jo iskrenta mergaites kunas. kartu iskrenta raktas. paimi ji, iseini is saldytuvo ir atrakini stalciu. paimi elektros jungikli nueini i kambari su laiptais. sudedi jungiklius prie uzrasu hall ir 2nd floor. paspaudi lifto iskvietimo mygtuka ir vaziuoji i virsu. paspaudi ant kilimo.po juo yra skyle pro ja nukrenti tiesiai ant maniako ir ji apsvaigini. nelaukdamas kol jis atsigaus isikvieti lifta ir vel vaziuoji i virsu. paspaudi ant duru gale,palauki kol mergaite pro jas iseis. Viskas!
by as
2009-12-17 nemoku zaist sio zaidimo gal galetute paiskinti kaip pereiti
by Milda
2009-11-24 SUPER
by Ieva

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai