Pradžia » » Loginiai žaidimai - Light Up

Loginiai žaidimai - Light Up

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Light Up

Loginiai žaidimai - SLight Up aprašymas:

Žaidimo lange matysite vieną ryškiai šviečiantį rutuliuką- tai pagrindinis jūsų įrankis, o palinkui jį, išdėliotus pilkus tokio pat dydžio rutuliukus. Vienas arba daugiau pilkų rutuliukų bus šiek tiek tamsesni negu kiti- tai žaidimo tikslas. Na o, kad būtų aiškiau, pagrindinis tikslas- padaryti taip, kad šviečiantis rutuliukas pasiektų tamsiai pilką ir jį įžiebtų. Tačiau tai dar ne viskas- žaidimo lange matysite ir skaičių, kuris nurodys, kiek šviesiai pilkų rutuliukų galite pašalinti, kad geltonasis pasiektų tamsiai pilką. Tai, tarsi, ėjimai žaidime, kurių turėsite vieną ar daugiau. Be to, kai kuriuose lygiuose susidursite su šviesiai mėlynais rutuliukais, kurie veiks spyruoklių principu- prisilietęs šviečiantis rutuliukas tiesiog iššaus bet kuria kryptimi. Turėkite tai omeny ir pasinaudokite šiais rutuliukais tinkamai. Sukite galvas, mąstykite ir vėl grįžkite į kategoriją Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Light Up valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: DEŠINIUOJU pelės klavišu patrauksite nereikalingus rutuliukus, o spausdami CTRL ir DEŠINĮ pelės kalvišą- pilką rutuliuką paversite mėlynu.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Light Up, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 5459   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-28 kaip 12lvl? prasau padekit kasnors!
by kotryna
2011-11-04 kaip 11 lvl ???
by ??????????????????????????????
2010-12-09 Fainas zaidimukas, ganetinai lengwas :)
by valasss

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai