Pradžia » » Lietuviški žaidimai - Gravity Master

Lietuviški žaidimai - Gravity Master

 

 

 

Lietuviški žaidimai - Gravity Master

Lietuviški žaidimai - Gravity Master aprašymas:

Kategorija Lietuviški žaidimai- tai viena rečiausiai atsinaujinančių skilčių portale nemokami-zaidimai.lt , tačiau pagaliau turime šį tą naujo. O tai yra žaidimas Gravity Master. Kaip jau supratote iš pavadinimo, žaidime susidursite su gravitaciją ir žemės trauka. Iš tiesų visas žaidimas yra paremtas gravitacija ir fizikos dėsniais, todel juos teks išmanyti puikiai. 
Žaidimo tikslas yra nuvesti kamuoliuką į nurodytą vietą, naudojantis piešiamomis figūromis. T.y. jūs galėsite naudodami pelę nusipiešti trūkstamus tiltus, nuolydžius ir t.t. Pirmieji lygiai yra tikrai paprasti, tačiau vėliau susidursite su įvairiomis kliūtimis, kurias įveikiant teks gerokai pasukti galvą.
Tikriausiai kategorijos Lietuviški žaidimai gerbėjams iškils klausimas "kodėl šis žaiidmas atsidūrė skiltyje Lietuviški žaidimai, jeigu visas žaidimas yra anglų kalba?" O atsakymas labai paprastas- žaidimą sukūrė lietuvaitis.
Beje, nors žaidimas ir neišsiskiria unikaliais sprendimais arba ypatinga vizualizacija, bet audio takelis yra puikus. Grojant tokiai muzikytei, galima žaidimą žaisti valandų valandas. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Lietuviški žaidimai.

 

Lietuviški žaidimai - Gravity Master valdymas ir pagalba: 

Žaidime valdymo beveik nėra. Pagrindinis principas yra piešti reikalingas detales ar figūras, kurios padėtų rutuliukui pasiekti tikslą. Tai atliksite naudodamiesi PELE.

 

Jeigu, žaisdami kategorijos Lietuviški žaidimai , žaidimą Gravity Master, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patyrimais su kitais kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lietuviški žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Lietuviški žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lietuviški žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LIETUVIŠKI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Lietuviški žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lietuviški žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Lietuviški žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5488   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2009-11-22 19!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
by as
2009-11-22 18!!!!!
by as
2009-11-22 17!!!!!
by as
2009-11-22 16 lvl
by as
2009-11-19 nieko gero antro levelio neina pereit su pirmu leveliu tai viskas gerai net per lengva
by Pancita
2009-11-04 NEBLOGAS ZAIDIMAS
by DOMINYKAS
2009-10-08 Dar radau viena lietuviska zaidima ://.azaidimai.lt/game/1752/TAIP-arba-NE.html
by Evaldas
2009-10-08 IDEKIT I SIuos zaidimus visus situs: ://.izaidimai.lt/zaidimai/lietuviski as tik noriu pagerinti si saita
by Evaldas
2009-09-13 ciulp c*myliu nemokami-zaidimai.lt *
by ciulp
2009-09-13 ggggggggggggeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaassssssssssss
by c*myliu nemokami-zaidimai.lt *
2009-08-12 pz
by Ugnius
2009-07-15 geras game
by by
2009-07-10 Pasakiškas reikalas, rekomenduoju
by AS
2009-07-06 rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
by rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai