Pradžia » » Veiksmo žaidimai - Krakken Attack

Veiksmo žaidimai - Krakken Attack

  

 

Veiksmo žaidimai - Krakken Attack

 

Veiksmo žaidimai - Krakken Attack aprašymas:

Tai paprastas, bet nuobodžiauti neleisiantis flash žaidimas, kurį jums dovanoja kategrija veiksmo žaidimai ir visa nemokami-zaidimai.lt administracija. Žaidime jūs būsite berniukas, kuris turi stebūklingų galių ir gali pasiversti įvairiaia gyvūnais. Jūsų užduotis bus užmušti tvenkinio viduryje plaukiojančią pabaisą, kuri svaido į jus leidines strėles. Bėgdamas aplink tvenkinį, benriukas taip pat šaudys įvairiom kulkom. Keičiantis lygiams, keisis ir gyvūnas į kurį būsite pasivertęs. Aišku su kiekvienu lygių patobulės ir ežero pabaisa, taigi žaidimas vis sunkės ir sunkės. NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Veiksmo žaidimai. 

 

Veiksmo žaidimai - Krakken Attack valdymas ir pagalba:

Šis kategorijos Veiksmo žaidimai flash' iukas yra valdomas klavietūra: rodyklė AUKŠTYN- keičia bėgimo kryptį, SPACE- šaudymas.

Jeigu žaidime Krakken Attack, kurį pristato kategorija Veiksmo žaidimai, atradote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Veiksmo žaidimai, žaidimą. Tad netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Veiksmo žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Veiksmo žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje VEIKSMO ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Veiksmo žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos
Veiksmo žaidimai .  

 

Visada Jūsų kategorijos Veiksmo žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5268   |   Balsų: 5   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-06-19 man patiko
by gintare

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai