Pradžia » » Nuotykių žaidimai - Kocakafali

Nuotykių žaidimai - Kocakafali

 

 

Nuotykių žaidimai - Kocakafali 


Nuotykių žaidimai - Kocakafali aprašymas:

Žaidime valdysite mažą pilką žmogeliuką su akiniais, kuris vaikščios per džiungles ir kovos su pakeliui sutiktomis džiunglių būtybėmis. Žaidimo tikslas yra kuo ilgiau išlikti gyvam ir surinkti kaip įmanoma daugiau auksinių pinigų. Sėkmės ir lauksime grįžtant į kategoriją Nuotykių žaidimai.

Nuotykių žaidimai - Kocakafali valdymas ir pagalba: 

žaidimas valdomas kalvietūros rodyklėmis ir SPACEBAR- atakuoti.

Jeigu, žaisdami skilties Nuotykių žaidimai , žaidimą Kocakafali, atradote kokių nors gudrybių, suradote paslėptų įdomybių ar patyrėte puikių įspūdžių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Nuotykių žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Nuotykių žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Nuotykių žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje NUOTYKIŲ ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Nuotykių žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Nuotykių žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Nuotykių žaidimai administracija

 


Balsavimas

Žiūrėta: 4686   |   Balsų: 6   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-01-09 man nepatiko
by lgl
2010-11-06 nieko visai
by rugna

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai