Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Kartuvės 2

Šaudyklės žaidimai - Kartuvės 2

 

 

Šaudyklės žaidimai - Kartuvės 2

 

Šaudyklės žaidimai - Kartuvės 2 aprašymas:

Tikriausiai dauguma prisimena kategorijoje Linksmi žaidimai esantį žaidimą Kartuvės (Gibbets) http://nemokami-zaidimai.lt/linksmi-zaidimai/gibbets.html .Šiandien pristatome antrąją šio žaidimo dalį. Žaidime ir vėl turėsite gelbėti kartuvėse kabančius žmogeliukus, o tai darysite šaudydami iš lanko į kartuvių virves. Šioje žaidimo dalyje galėsite gauti papildomų bonusų bei strėlių. Žaidimo kūrėjai nepamiršo pasunkinti kaikurių užduočių- teks šaudyti iš dviejų skirtingų vietų, viena strėle išgelbėti kelis pakaruoklius arba įveikti įvairias kliūtis.
Antroji žaidimo dalis taip pat praturtinta įvairiomis interaktyviomis funkcijomis, pavyzdžiui, strėles galėsite šaudyti į grifus, tupinčius aplink ir laukiančius kol žmogus numirs. Tam bus skirtas net atskiras lygis, kuriame reiks pyškinti šiuos plunksnuotus ėdrūnus. Sėkmės visiems šauliams ir lauksime grįžtant į kategoriją Šaudyklės žaidimai.

Šaudyklės žaidimai - Kartuvės 2 valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pelės KAIRIUOJU klavišu. Paspaudus jį, neatleisdami galite reguliuoti strėlės kryptį ir įtempimo stiprumą.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Kartuvės 2, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 8407   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-03-16 geras game
by Lina
2011-01-06 kaip pereiti 53 lygi??
by sasa
2010-11-17 geras
by deivydsas
2010-06-13 liux
by edvinas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai