Pradžia » » Kalėdiniai žaidimai - Santa Rockstar

Kalėdiniai žaidimai - Santa Rockstar 

Kalėdiniai žaidimai - Santa Rockstar

 

 

Kalėdiniai žaidimai - Santa Rockstar aprašymas:

Visai neseniai kalėdų senelis įveikė grinčą rocko muziko čempionate ir dabar jis koncertuoja visame pasaulyje- nuo vieno poliaus iki kito. Jį galime sutikti ir nemokami-zaidimai.lt tinklapyje, skiltyje kalėdiniai žaidimai. Taigi žaidime jūs gausite gitarą  su kuria grosite rocko muziką pagal skambančią melodiją. Žaidimas siūlo rinktis iš dviejų rėžimų- groti klasikiniu variantu, t.y. spaudant klavietūrą, pasidėjus ant stalo arba pasiimti ją kaip rocko gitarą. Žaidimo lange matysite gitaros stygas ir slenkančius įvairiasplavius kvadratėlius, kurie ir parodys, kokią natą reikėtų groti. Šone bus indikatorius kuris rodys koks yra jūsų "rockinimo" lygis. Jeigu rodyklė rodys žalią laukelį, tai jūs tikrai gerai grojate roką, o jeigu raudoną- deja, bet kažkas ne taip su jūsų muzikine klausa. 
Iš pradžių būna gana sunku, laiku pataikyti reikiamas natas, tačiau po to pirštai prasimankština ir imate groti gana mikliai. Žaidime galėsite rinktis iš daugybės kalėdinių ir netik dainų, tačiau iš karto visų groti negalėsite, reikės gerai atlikti vieną kūrinį, kad galėtumėte eiti prie kito, t.y. atrakintumėte sekančią melodiją. O kas viso to kaltininkas? Tai aišku, kad kalėdų senelis, kuris švaistysis žaidimo ekrane su bosine gitara ir gros tas melodijas, kurias atliksite ir jūs. Linkime gražių emocijų šiuo šventišku metu ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Kalėdiniai žaidimai.

 

Kalėdiniai žaidimai - Santa Rockstar valdymas ir pagalba: 

Informacija ruošiama...

 

Jeigu, žaisdami serijos Kalėdiniai žaidimai , žaidimą Santa Rockstar, atradote kokių nors gudrybių, patyrėte puikių įspūdžių ar pasiekėte įsupūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Kalėdiniai žaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Kalėdiniai žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Kalėdiniai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje KALĖDINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Kalėdiniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Kalėdiniai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, kategorijos Kalėdiniai žaidimai administracija  

 


Balsavimas

Žiūrėta: 11377   |   Balsų: 35   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2015-09-28 Yra geras filadmas, per vieną nakadtinį renadginį Vilniuje šiemet rodė Rotušės aikšadtėje apie fanaadtiadkus muziadkanadtus, kurie irgi groja visoadkiose net ekstadreadmaadliose situadaciadjose, kaip opeadraadcinė, banadkas ar elektadros laiaddai. Gaila nepaadmenu pavaaddiadnomo, bet tikadrai irgi į šitą temą irgi tinadkaadmas. O šis muziadkanadtas tikadrai įdomus atradimas! :)
by Yra geras filadmas, per vieną nakadtinį renadginį Vilniuje šiemet rodė Rotušės aikšadtėje apie fanaadtiadkus muziadkanadtus, kurie irgi groja visoadkiose net ekstadreadmaadliose situadaciadjose, kaip opeadraadcinė, banadkas ar elektadros laiaddai. Gaila n
2012-02-04 fu;(((
by violeta2001
2012-01-08 labai ilgai krauna
by gabriele
2012-01-02 reikia sekso merga aaaaa varyk vyras gerai varysiu
by lezbytė
2011-12-25 ,cmfoasdufgv['Z:?<gv8yF&_co z pDVH XDVYEU90\DJO[GFJJJJJJUJF;OSCK[OVFIKDKVJOFIXCOVJLCVKL JPBU[DFOJBOJBXVPOBJXPFIBJIVXBJVXIKBJXCVI
by z
2011-12-09 normalu
by Daina
2011-11-06 XZCFRFCGVGVHVGYFHHFNNFVBHCGCVVNVFGBGVHBGHSHD XFGHHR VGRGFGHGTG DFGHHNDGJHGGJHFHB GHGVNHG VH FV BVKSC S SBFBBN FDBFSFVSBFHSVFRFBN VDDFB SFRHGFHFGHJGHJH HJDFJGHH DGHGJGGGGGGGGGGGGGGGGGG DFJGJHGBHDUHGHJLDHLGBDTGJKH GDFGHDGJKDFLGHD;GHDFDF SDFFGHFGDFVHVSCDGUDVJHFTGUSDVRTGJGUTHUVGHTJVBNGBHYU UTGHUFHVUGIVHUGFVBHFGUIVHJ GHDIOGTUGDID E E T Y YG RJYCUHUGHYXCGYHCYTXYGH RHXCUTHGXDUYUHGXIUHGUIXĮGXHUSE RTUHFETUHUTIXRUIRH RTUHRUIFHIRUHDUHDRHDSTDHUHEDUDHEHHHHHHHC
by GABRCVGBJVMBH
2011-05-10 game is gud
by modestas
2011-03-06 geras zaidimas kraunasi
by edvardas
2011-02-12 nesikrauna
by =(
2011-01-09 nesikrauna !!!
by deimante
2010-12-22 NESIKRAUNA
by SIMONA
2010-12-18 fainas ir labai liksmas
by jolanta
2010-03-02 saunus visai
by erika
2010-01-27 ll
by j

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai