Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Johnny Cop Kill

Šaudyklės žaidimai - Johnny Cop Kill

 

 

Šaudyklės žaidimai - Johnny Cop Kill

 

Šaudyklės žaidimai - Johnny Cop Kill aprašymas:

Tikriausiai supratote iš žaidimo pavadinimo, kad šiame skilties šaudyklės žaidimai flash'e turėsite šaudyti policininkus. Taip, čia galėsite išlieti visą pyktį ant šių tvarkos sergėtojų, kurie gal būt yra jus pričiupę, darant ką nors blogo ar pažeidžiant kelių eismo taisykles. Taigi bėgiosite po miestą ir šaudysite kiek tik sveikata leidžia. Deja, bet policininkai irgi ginkluoti, taigi jūs turėsite tiek laiko, kiek sugebėsite išlikti gyvi. Nepamirškite, kad už prabūtą laiką ir nušautus policininkus gaunate bonusinių pinigų, kuriuos galėsite išleisti parduotuvėje ir nusipirkti ginklų, šarvų, sprogmenų ir t.t. Šaudyklės žaidimai linki kuo rečiau turėti reikalų su policija, o taip atsitikus- žinoti, kaip elgtis. 

Šaudyklės žaidimai - Johnny Cop Kill valdymas ir pagalba:

Veikėjo judėjimą valdysite klavietūros klavišais W, A, S, D, o pelės kairiuoju klavišu- šaudysite.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Johnny Cop Kill, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4066   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2010-11-15 rthtwutkjgrttg
by hterq
2010-07-07 gaydis ne zaidimas
by saulius
2010-07-05 geras
by evelina

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai