Pradžia » » Sporto žaidimai - Hit The Jackpot

Sporto žaidimai - Hit The Jackpot

 

 

Sporto žaidimai - Hit The Jackpot

Sporto žaidimai - Hit The Jackpot aprašymas:

Nors Lietuvoje šaudymas iš lanko nėra labai populiarus, Sporto žaidimai, nusprendė jį išpopuliarinti, taigi pristatome jums Hit The Jackpot. Dėl savo realumo, jis primena simuliatorių, taip įtraukdamas žaidėją ir sukurdamas realaus šaudymo iš lanko pojutį. Įdomu tai, kad viso žaidimo metu matote informaciją apie vėją ir kitas oro sąlygas. Šaudymas vyksta čempionato rėžimu: keliaujate po žemynus ir kiekvienose varžybose stengiatės parodyti savo taiklumą.
Šį puikų flash žaidimą jums pristato kategoriją Sporto žaidimai. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Sporto žaidimai.

 

Sporto žaidimai - Hit The Jackpot valdymas ir pagalba:

Lanką valdysite pele. Siekiant kuo geresnių rezultatų, reikia atsižvelgti į oro salygas, nuotolį ir stengtis šauti, kai raudonas rutuliukas atsiranda balto apskritimo centre. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą Hit The Jackpot, parodėtę nuostabų taiklumą, atradote kokių nors paslapčių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 11556   |   Balsų: 20   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-01-01 nika gers
by gr nz...
2009-12-20 GERAS GAME
by paulius
2009-11-22 visai nieko=]
by Aistike
2009-07-03 o kaip padaryt kad tavo taskai nedingtu po to kai atsijungi ?
by kroolik
2009-05-29 LIUKS
by XXXXX
2009-03-07 NORMALUS
by Donatas
2009-03-04 normal
by andiys

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai