Pradžia

Sporto žaidimai - High Dive Hero

 

 

Sporto žaidimai - High Dive Hero

Sporto žaidimai - High Dive Hero aprašymas:

Nuo šiol galėsite treniruoti savo šuolių į vandenį gabumes net nekeldami kojos iš namų. Jums tereikia apsilankyti nemokami-zaidimai.lt kategorijoje Sporto žaidimai ir pasirinkti  High Dive Hero flash'iuką. Žaidimo tikslas- kuo gražiau ir sklandžiau atlikti tris šuolius nuo 5 metrų, 10 metrų ir 15 metrų aukščio lieptelių. Vertinamas yra ne vien suktukų kiekis, bet ir tai, kaip sklandžia ir grakščiai neriate į vandenį. Jeigu trenksiteės į vandenį pilvu- taškų nesitikėkite. Pavykus pirmajam šuoliui ir surinkus reikiamą taškų skaičių, pereinate į antrąjį lygį- šuolį nuo 10 metrų lieptelio.
Šuolio metu turėsite galimybę atlikti tris figūras ir valdytį šuolininko kritimo kampą. Svarbu yra spėti pasukti šuolininką į statmeną vandeniui poziciją, prieš atliekant nėrimą, nes tik tuokiu atveju šuolis bus laikomas pavykusiu. Linkime puikiai praleisti laiką, žaidžiant žaidimus iš serijos Sporto žaidimai.

 

Sporto žaidimai - High Dive Hero valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas klavietūra: X, C, V- figūros atliekamos šuolio metu, SPACE- šuolis nuo lieptelio, rodyklės į KAIRĘ ir DEŠINĘ leis reguliuoti šuolininko šuolio kampą.

 

Jeigu, žaisdami serijos Sporto žaidimai, žaidimą High Dive Hero, atlikote puikių šuolių ar pasiekėte įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Sporto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Sporto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Sporto žaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybse atradote žaidimų kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Sporto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje SPORTO ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Sporto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Sporto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, kategorijos Sporto žaidimai administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 6182   |   Balsų: 8   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-12 ssssssssssss
by keirjfurjrhfjurrufjds
2010-06-05 nu normaliai bet ka zinau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jo geras
by ame
2010-01-05 normalus toks
by kornelija
2009-07-24 pabandykit sita, manau kur kas geresnis ://stinglt.mybrute.com
by geras
2009-07-16 cool zaidimas
by model teko 1002

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai