Pradžia » » Lenktyniniai žaidimai - FMX Team

Lenktyniniai žaidimai - FMX Team

 

 Lenktyniniai žaidimai - FMX Team

 

Lenktyniniai žaidimai - FMX Team aprašymas:

Motokrosas- tai viena ekstremaliausių sporto šakų. Mes, nemokami-zaidimai.lt administracija, džiaugiames, kad naujosios technologijos suteikia galimybę pasimėgauti motokroso malonumais net neišeinant iš namų. O be to, Lenktyniniai žaidimai siūlo motokroso žaidimą, kuriame ne tik lakstysite motociklais, bet ir atlikinėsite įvairius triukus ir šuolius. Būtent tai jums leis FMX Team žaidimas.
Žaidime turėsite galimybę rinktis iš trijų skirtingų motokroso motociklų. Vieni iš jų bus manevringesni, tačiau lėtesni, kiti turės puikią akseleraciją, taigi teks stipriai strateguoti, kad pasirinkti būtent tą motociklą, kuris geriausiai atitinką pateiktą trasą. Trasos bus įvairios, taigi teks rinktis ir skirtingus motociklus. Kiekvienas iš jų skiriasi ne tik techninėmis galimybėmis, bet ir triukais, kuriuos galėsite atlikinėti su kiekvienu iš jų. Už šuolio metu atliekamus triukus gausite papildomų taškų. Lygis bus įveiktas, kai baigsite važiuoti trasą nenukrite nuo motociklo. Aišku turėsite ne vieną galimybę arba kitaip vadinamą "gyvybę", tačiau geriau pasistengti ir viską atlikti pirmuoju bandymu. Tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Lenktyniniai žaidimai .

 

Lenktyniniai žaidimai - FMX Team valdymas ir pagalba:

Motociklas yra valdomas rodyklėmis: AUKŠTYN- akseleratorius, ŽEMYN- stabdys, į KAIRĘ- kelti priekinį ratą, į DEŠINĘ- lenktis į priekį. Skaičiais 1, 2, 3 atlikinėsite triukus šuolio metu.

 

Jeigu, atlikdami triukus žaidime FMX Team, atradote kokių nors gudrybių, atlikote puikių šuolių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą ir perėjote neįtikėtinai daug lygių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Lenktyniniai žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Lenktynių žaidimai, astovą. Tad netingėkite ir rašykite!

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Lenktyniniai žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LENKTYNIŲ  ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos
Lenktyniniai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Lenktyniniai žaidimai .  

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 19432   |   Balsų: 23   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-03-20 normalus
by saras
2010-03-04 aš dirbu
by arminas
2009-06-23 zaidims
by gers
2009-06-22 as labai nuormali
by diana

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai