Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Flash Strike

Šaudyklės žaidimai - Flash Strike

 

 

Šaudyklės žaidimai - Flash Strike

 

Šaudyklės žaidimai - Flash Strike aprašymas:

Visi žinote garsųjį Counter Strike, kuris užkariavo milijonų jaunuolių sielas ir aišku visą laisvą laiką. Dabar nebereikia turėti nei greito interneto, nei galingo kompiuterio, norint pasimėgauti šio žaidimo teikiamais malonumais. Tereikia apsilankyti nemokami-zaidimai.lt kategorijoje Šaudyklės žaidimai ir pasirinkti žaidimą Flash Strike. Tai puikus garsiojo Counter Strike įpėdinis, sukurtas flash pagrindu.
Flash strike viskas labai primena CS, čia panaudoti tokie patys ginklai, mapai, garsai, veikėjai ir net valdymas. Tiesa, jūs negalėsite lakstyti po mapą, o priešai ateis patys. Visgi žaidimas leis puikiai atsipalaiduoti ir papyškinti į priešus. Tai puiki treniruotė lavinant rankos taiklumą, reakciją ir šaudymo įgūdžius. Svarbiausia- nepamirškite pasikeisti apkabos, nes priešaitik ir telaukia, kol jūsų apkaba ištuštės. Tikimės, kad maloniai praleisite laiką prie šio kategorijos Šaudyklės žaidimai flash 'iuko.

 

Šaudyklės žaidimai - Flash Strike valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pele: KAIRYSIS klavišas- šaudyti, DEŠINYSIS- zoom. Klavietūros raidė R- keisti apkabą.

 

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Flash Strike, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, atradote kokių nors gudrybių, perėjote daug lygiųar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 9975   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-24 ilgai krauna!!
by eigirdas
2011-11-24 misle.Kai jaunas buvau niekas nenorejo manes,kai uzaugau visiem rupejau, kai pasenau keliavau i siusledeze.kas?
by eigirdas
2010-03-18 nu man jis nieko gal byus =)
by as
2009-08-02 *myliu nemokami-zaidimai.lt *
by dflk

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai