Pradžia

Loginiai žaidimai - Find The Numbers 2 

 

Loginiai žaidimai - Find The Numbers 2

Loginiai žaidimai - Find The Numbers 2 aprašymas:

Ar patiko žaidimo Find The Numbers pirmoji dalis? Ar jūsų smegenys dar neperkaito, o akys nepradėjo ašaroti? Jeigu ne, tai puiku, nes nemokami-zaidimai.lt kategorija Loginiai žaidimai pasipildė šios serijos žaidimėliu. Tai yra devintasis iššūkis, tačiau mūsų lankytojams tai tik antras bandymas surinkti visus skaičius. Pirmoji dalis buvo puiki treniruotė ir dabar veiksmas persikelė į jaukią medinio namuko svetainę, kurioje yra paslėpta taip pat 25 skaičiai, kuriuos surasti turite per tam tikrą laiką. Paskubėkite, nes sekundės tiksi, o skaičiai tikrai puikiai užmaskuoti. TAIGI NEPAMIRŠKITE PASIGIRTI REZULTATAIS! Ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai.

 

Loginiai žaidimai - Find The Numbers 2 valdymas ir pagalba: 

Kaip ir pirmoji šio žaidimo dalis, neseniai pasirodžiusi nemokami-zaidimai.lt tinklapye, taip ir ši-  valdoma pele. Pele vedžiosite padidinamąjį stiklą, kuriuo ir ieškosite skaičiukų šiame puikiame žaidime.

 

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Find The Numbers, suradote visus skaičius, pastebėjote kokių nors gudrybių ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 23245   |   Balsų: 16   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai