Pradžia » » Nuotykių žaidimai - DragonBall Z

Nuotykių žaidimai - DragonBall Z

Vieno iš populiariausio visų laikų filmo DragonBall Z žaidimas . Tai arcade tipo žaidimas, kuris patiks visiems filmuko fanatas. Šį žaidima galima žaisti dviese. Žaidime bus visi patys pagrindiniai filmuko DragonBallZ (DBZ) personažai, tiek geriečiai tiek blogiečiai. Šis žaidimas Dragonball Z nepasižymi labai geru grafiniu apipavidalinimu, bet kadangi DBZ žaidimų nėra daug tai jis yra labai populiarus.

Žaidimo aprašymas:

DragonBall Z žaidime kaip ir filmuke, jūsų tikslas bus nugalėti savo priešą, t.y. savo draugą, nes žaidimą DragonBall Z reikia žaisti dviese (prie vienos klaviatūros).

Žaidime galėsite pasirinkti kuo norite būti:

Geriečiai: Goku, Piccolo arba Gohan

Blogiečiai: Freeza, Vegeta, Cell

Žaidimo valdymas:

Pirmo žaidėjo valdymas: A - KI banga, S - Spyris, D - Smūgis, E - pakrauna energiją, W - Super smūgis, V - šokti, H - kairėn, K - dešinėn. (A S D E W V H K)

Antro žaidėjo valdymas: 7 - smūgis, 8 - spyris, 9 - KI banga, + - užkrauna energiją, / - super smūgis, ir rodyklytėmis ← - į kairę, → - į dešinę, ↑ - pašokti. (NumLock turi būti įjungtas)

Taip pas žaidimas DragonBall Z suteikia galimybe pasirinkti muziką ir aplinką kurioje norėsite žaisti ir duoti į kaulus savo priešui.
Sekmės.


Balsavimas

Žiūrėta: 31244   |   Balsų: 100   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2009-06-09 "Žaidimo aprašymas: DragonBall Z žaidime kaip ir filmuke, jūsų tikslas bus nugalėti savo priešą, t.y. savo draugą, nes žaidimą DragonBall Z reikia žaisti dviese (prie vienos klaviatūros). Žaidime galėsite pasirinkti kuo norite būti: Geriečiai: Goku, Piccolo arba Gohan Blogiečiai: Freeza, Vegeta, Cell Žaidimo valdymas: Pirmo žaidėjo valdymas: A - KI banga, S - Spyris, D - Smūgis, E - pakrauna energiją, W - Super smūgis, V - šokti, H - kairėn, K - dešinėn. (A S D E W V H K) Antro žaidėjo valdymas: 7 - smūgis, 8 - spyris, 9 - KI banga, + - užkrauna energiją, / - super smūgis, ir rodyklytėmis ← - į kairę, → - į dešinę, ↑ - pašokti. (NumLock turi būti įjungtas) Taip pas žaidimas DragonBall Z suteikia galimybe pasirinkti muziką ir aplinką kurioje norėsite žaisti ir duoti į kaulus savo priešui. Sekmės. " yra nesamone sis zaidimas lievas
by Deividas
2009-05-22 ar galima cia zaisti vienam
by mantas
2009-04-09 DragonBall Z žaidime kaip ir filmuke, jūsų tikslas bus nugalėti savo priešą, t.y. savo draugą, nes žaidimą DragonBall Z reikia žaisti dviese (prie vienos klaviatūros). Žaidime galėsite pasirinkti kuo norite būti: Geriečiai: Goku, Piccolo arba Gohan Blogiečiai: Freeza, Vegeta, Cell Žaidimo valdymas: Pirmo žaidėjo valdymas: A - KI banga, S - Spyris, D - Smūgis, E - pakrauna energiją, W - Super smūgis, V - šokti, H - kairėn, K - dešinėn. (A S D E W V H K) Antro žaidėjo valdymas: 7 - smūgis, 8 - spyris, 9 - KI banga, + - užkrauna energiją, / - super smūgis, ir rodyklytėmis ← - į kairę, → - į dešinę, ↑ - pašokti. (NumLock turi būti įjungtas) Taip pas žaidimas DragonBall Z suteikia galimybe pasirinkti muziką ir aplinką kurioje norėsite žaisti ir duoti į kaulus savo priešui. Sekmės.
by SPORTINIU MAISNU GERBEJAS
2009-04-03 SUDINESNE ZAIDIMA NESU MATIS
by GIEDRIUS
2009-02-10 NIEKO IDOMAUS
by viktoras
2009-02-06 geras geimas
by rtr
2008-06-19 pats paskutinis suds
by mantvissss
2008-06-13 sudas
by monika
2008-06-11 susktu durniu zaidimas
by mantas
2008-05-07 SUDAS
by RAMUNIA
2008-04-16 matosi kad cia visi mazvaikiai susirinke nesamones sneka eikit issimiegot!!!
by tina
2008-03-14 jus gaidziai
by skaiste
2008-03-09 sudas
by velnias
2008-01-05 prasau tyliau padarykit visus suaugusiu zaidus ne labai garasiai tie mano sex. a a a a a a!
by b
2008-01-03 liewas koks negaliu.negi nieks negali ydeti geresniu geimu?plyz idekit
by nezinau dar nu dar pagalvosiu

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai