Pradžia » » Loginiai žaidimai - Dixie The Nerd

Loginiai žaidimai - Dixie The Nerd

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Dixie The Nerd

Loginiai žaidimai - Dixie The Nerd aprašymas:

Žaidime turėsite įsikūnyti į mokyklos nevykelį, moksliuką ir pašaipų objektą. Kaip suprantate, tokiems kaip jis, gyvenimas nėra lengvas ir kiekviena diena mokykloje - lyg išlikimas. Jokie žaidimai moksliukų nedomina, nes viskas kas juos supa - knygos ir vadovėliai. Negana to, aplinkiniai nuolatos taikosi pasityčioti ar užgauti tokį mažąjį mokslininką. Jūsų užduotis šiame žaidime iš kategorijos Loginiai žaidimai yra gudrumu nugalėti priešininkus. Žaidime laukia įvairios situacijos, kuriose pasinaudodami gudrumu, logika ir mokslu išsisuksite nuo bendraamžių patyčių ir smurto. Pasukite galvas ir suprasite, kad nėra padeties be išeities. Sėkmės!

Loginiai žaidimai - Dixie The Nerd valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą  Dixie The Nerd, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 3984   |   Balsų: 19   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2011-02-09 eiii kas kazkokio levelio negali pereit spauskite help tada ten visi leveliai bus tame irase
by ziniukas
2011-02-05 lengvas....
by Kotty

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai