Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Desert Rifle

Šaudyklės žaidimai - Desert Rifle

 

 

Šaudyklės žaidimai - Desert Rifle

 

Šaudyklės žaidimai - Desert Rifle aprašymas:

Jūsų misija šiame kategorijos šaudyklės žaidimai žaidime - vykdyti registruotam elitiniam šauliui paskirtą misiją giliai priešo teritorijoje,. Taip pat kelti lygi pirkti atnaujinimus ir šovinius savo ginklui. Laikykite poziciją, kad apgintumėte save. Prišo pajėgos labai delės ir tuo įsitikinsite labai greitai, nes teroristai puls jus be pertraukos. Ekrano kampe matysite, kiek dar liko nušauti priešininkų. Kad kova nebūtų tokia nelygiavertė, galėsiten audoti minas, kurias paslėpsite žaidimo teritorijoje. Jos susprogdins kelis priešus vienu metu ir taip leis jums atsipūsti. Surinktus taškus už nukovotus priešininkus išleisite įviariems atnaujinimams ir skillams, o gautus pinigus naudosite ginklų ir amunicijos pirkimui. Taigi sėkmės ir iki kitų susitikimų kategorijoje Šaudyklės žaidimai".

Šaudyklės žaidimai - Desert Rifle valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Desert Rifle, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5656   |   Balsų: 10   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-09-11 labai patiko
by vėjukas
2011-03-27 labai normalus zaidimelis 10balu
by vvvv
2011-01-25 ne*nemokami zaidimai -geriausi*ogas
by tadas

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai