Pradžia » » Žaidimai suaugusiems - Dead Drunk

Žaidimai suaugusiems - Dead Drunk

 

Nemokami-zaidimai.lt administracija įspėja, kad skiltis ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS skirta asmenims sulaukusiems 18 metų. Jei jūs nesate sulaukę pilnametystės, maloniai prašome palikti skiltį žaidimai suaugusiems . Pasilikdami skiltyje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS , patvirtinate savo pilnamatystę (esate sulaukęs/usi 18 metų, arba esate prižiūrimas ir/arba gavęs tėvų/globėjų pritarimą/sutikimą žaisti aukščiau minėtus žaidimus).
Šis įspėjimas leidžia mums t.y nemokami-zaidimai.lt adminsitracijai neprisiimti jokios atsakomybės del nepilnamečių, kurie lankosi kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .


Žaidimai suaugusiems - Dead Drunk 

 

Žaidimai suaugusiems - Dead Drunk aprašymas:

Tikriausiai jau seniai laukėte naujienų kategorijoje Žaidimai suaugusiems. Ir pagaliau galime jums pristatyti suaugusiems skirtą, žiaurų žaidimą Dead Drunk. Žaidime turėsite valdyti visiškai girtą vyruką, kuris bando rasti kelią namo, o gal ir ne namo.... Viskas būtų paprasčiau, jeigu šis veikėjas nesvirduliuotų ir negriūvinėtų eidamas net tiesiu keliu. Neverta net minėti, kad jo laukia prarajos, šuoliai ir daug kitų išbandymų. Beje, kiekvienas nukritimas ar atsitrenkimas dažniausiai baigiasi krauju ir mažėjančiu gyvybių skaičiumi. Patikėkite, ilgai netruks, kol vyrukas pavirs lavonu. Gerai, kad pakeliuj rasite degtinės butelių, kurie leis atstatyti gyvybes. Taigi jūsų užduotis, padėti jam pasiekti kelionės tikslą ir kuo ilgiau išlaikyti jį gyvą. Žaidimai suaugusiems šį kartą privers jus paplušėti.

Žaidimai suaugusiems - Dead Drunk valdymas ir pagalba: 

Žaidimo lange matoams girtuoklis valdomas kalvietūros rodyklėmis.

Jeigu, mėtydami strėlytes kategorijos Žaidimai suaugusiems žaidime Dead Drunk, pasiekėte įspūdingą rezultatą ar patyrėte kitų nuotykių, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Žaidimai suaugusiems lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Žaidimai suaugusiems , žaidimą. Todėl netingėkit ir rašykit, nes tik jūsų dėka, kategorija Žaidimai suaugusiems plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Žaidimai suaugusiems , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŽAIDIMAI SUAUGUSIEMS .TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos žaidimai suaugusiems lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Žaidimai suaugusiems .

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt , administracija

  

 

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 7172   |   Balsų: 18   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345
Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai