Pradžia » » Linksmi žaidimai - Castle Clout

Linksmi žaidimai - Castle Clout

 

 

Linksmi žaidimai - Castle Clout

Linksmi žaidimai - Castle Clout aprašymas:

Žaidime turėsite sugriauti pilį ir užmušti karalių, jo palydą ir sunaikinti vėliavą. Visa tai turėsite padaryti naudodamiesi katapulta, užtaisyta sviediniais. Užduotis tikrai ne iš lengvųjų, nes reiks gerokai pasitreniruoti, kol pajusite, kada reikia paleisti sviedinį, kad jis skristų į taikinį. Sunaikintį priešų pilį turėsite 4 sviedinius, tačiau vėlesniuose lygiuose šis skaičius didės. Taip pat kylant lygiais gausite ir patrankos atnaujinimų- geresnių sviedinių, galingesnį patrankos svarmenį ir pan. Dar viena įdomi žaidimo funkcija- savo pilies statybos. Galėsite patys pasistatyti pilį ir ja nugriauti. Taigi linkime puikiai praleisti laiką ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite skiltį Linksmi žaidimai. 

 

Linksmi žaidimai - Castle Clout valdymas ir pagalba: 

SPACE- užtaisyti ir paleisti svideinį. Rodyklės į KAIRĘ ir į DEŠINĘ leis apžvelgti mūšio lauką.

 

Jeigu, žaisdami serijos Linksmi žaidimai, žaidimą Castle Clout, patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Linksmi žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Linksmi žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Linksmi zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Linksmi žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LINKSMI ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Linksmi žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Linksmi žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4860   |   Balsų: 9   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-03-30 labai,geras,zaidimas.o,ka,o,jums,nepatinka,o,iei,ium,nepatinka,parasykit,ka,nors,cia,okei,ka.
by eva,simkutė.
2009-10-06 fffffffffffffffffffffffffffffffff
by ieis

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai