Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Bush Rampage

Šaudyklės žaidimai - Bush Rampage

 

 

Šaudyklės žaidimai - Bush Rampage

 

Šaudyklės žaidimai - Bush Rampage aprašymas:

Du įtakingiausi pasaulio valdovai: JAV prezidentas G. Bush'as ir Anglijos karalienė susitiko aptarti svarbių ekonominių klausimų. Redienat karalienės karietai, atsitinka nenumatytas dalykas- pasigirsta šūviai ir paaiškėja, kad teroristai nusprendė apversti pasaulį aukštyn kojom ir nužudyti abu politikus. Tu- paskutinė viltis išsigelbėti ir išgelbėti politinį stabilumą pasaulyje. Greitai iššokate iš karietos ir įsikūnyjate į G. Bush'ą, kuris jau laiko automatą ir po truputį juda link saugios vietos. Pakeliui turėsite šaudyti teroristus ir išsaugoti karalienės bei savo gyvybę. Tačiau būkite atsargūs ir taiklūs, nes gyvybių vis mažėja ir mažėja. Šaudykite taiklia iir vėl grįžkite į kategoriją Šaudyklės žaidimai.

Šaudyklės žaidimai - Bush Rampage valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas klavietūra: A, D- judėjimo kryptys, S- atsitūpti R- reload ir pele: KAIRYSIS klavišas- šaudyti.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Bush Rampage, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 7296   |   Balsų: 16   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345Komentarai

2010-10-07 visai geras zaidimukas
by kaciuke

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai