Pradžia

Maisto žaidimai - Burger Bustle 

 

Maisto žaidimai - Burger Bustle

Maisto žaidimai - Burger Bustle aprašymas:

Visus skilties Maisto žaidimai lankytojus kviečiame išbandyti savo jėgas ne tik gaminant maistą, bet ir aptarnaujant restorano klientus. Būtent tai ir galėsite padaryti Burger Bsutle žaidime, nes čia būsite simpatiška greito maisto restorano padavėja, kuriai teks priiminėti klientus, sodinti juos prie staliukų, priimti užsakymus ir juos laiku pristatyti. Šiais laikais greito maisto restoranai labai populiarūs, todėl vienu metu teks aptarnauti didžiulį skaičių lankytojų. Taigi trumpai apie jūsų darbą, kuris laukia šiame kategorijos Maisto žaidimai žaidime: sulaukus lankytojo, turėsite pasodinti jį prie laisvo staliuko. Nepamirškite, kad, klientui nesulaukus patarnavimo jis tiesiog išeis iš restorano. Toliau leiskite jam ramiai išsirinkti patiekalą, o sulaukus pakeltos rankos, priimkite užsakymą ir kaip įmanoma greičiau lėkite į virtuvę paimti užsakytų patiekalų. Sekantis žingsnis- maisto pristatymas, o klientui baigus valgyti, privalote nuvalyti staliuką, nes nauji klientai tikrai nesės prie nesutvarkyto staliuko. Kai atliksite visus šiuos žingsius, gausite pinigus ir arbatpinigius, o jie aišku priklauso nuo jūsų greičio. Užduotis atrodo lengva, bet turėkite omeny, kad vienu metu retorane gali pietauti virš dešimt lankytojų be to, jūsų darbą riboja laikas ir šefo numatytas pinigų kiekis, kurį turite surinkti. Visa tai padaro padavėjos darbą ypač sunkų. Bet tikime, kad skilties Maisto žaidimai lankytojai tikrai susidoros su šia užduotimi.

Maisto žaidimai - Burger Bustle valdymas ir pagalba: 

Visas žaidimas yra valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ pelės klavišą ant lankytojų, stalų, patiekalų ir pan. 

 

Jeigu, žaisdami serijos Maisto žaidimai, žaidimą Burger Bustle patyrėte puikių nuotykių ar gerai praleidote laiką, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Maisto žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Maisto žaidimai , žaidimą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Maisto zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Maisto žaidimai , nedelskite ir siųskite mums elektroninius laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą arba atsiliepimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje MAISTO ZAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Maisto žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Maisto žaidimai .
 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 28218   |   Balsų: 56   |   Vidurkis:  
Įvertink: 12345

Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai