Pradžia » » Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble

Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble

 

 

Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble

 

Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble aprašymas:

Bubble Trouble- tai žaidimas, kuris neprivers tavęs sėdėti valandų valandas, vykdant misijas ar atliekant užduotis. Šis žaidimukas iš skilties Šaudyklės žaidimai leis ramiai atsipalaiduoti ir praleisti porą minučių, pusvalandį, o gal ir ilgiau, šaudant skraidančius rutuliukus. Kiekviename lygyje matysite vieną ar daugiau įvairaus dydžio rutuliukų, į kuriuos turėsite pataikyti iš turimo lazerinio ginklo. Pataikius į rutuliuką, jis skyla į dar du, bet jau mažesnius ir greitesnius rutuliukus. Aišku, kad tai sukelia didesnių sunkumų, tačiau tai ir yra visa žaidimo gudrybė. Rutuliukai vis dvigubinasi, jų vis daugėja, kol jie tampa visai mažais ir tuomet belieka visus juos pašalinti iš ekrano. Deja, bet nei vienas rutuliukas negali paliesti veikėjo- mažo velniuko, kuris ir šaudo lazeriniu šautuvu. 
Dar vienas puikus šio žaidimo bruožas- galimybė žaisti dviese, todėl Bubble Trouble suteiks dar daugiau gerų emocijų, o ypač leidžiant laiką draugų kompanijoje.
Iš tiesų tokio stiliaus žaidimai labai primena senus laikus, kuomet visi turėdavo žaidimų kompiuteriukus "Tetris", kuriuose galėdavai rasti labai panašaus stiliaus žaidimų. Kaip sakoma: "klasika nesensta", nesensta ir mūsų skiltis Šaudyklės žaidimai, kurioje kasdien galite rasti naujų ir įdomių žaidimų.

Šaudyklės žaidimai - Bubble Trouble valdymas ir pagalba:

Žaidimas valdomas rodyklėmis, kurios nurodo velniuko judėjimo kryptį, o klavišas SPACE leidžia šaudyti.

Jeigu, šaudydami priešus žaidime Bubble Trouble, kurį pristato kategorija Šaudyklės žaidimai, ištaškėte daug priešų, gerai praleidote laiką ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkit ir pasidalinkit savo nuotykiais ir patirtimis su kitais kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojais, tai padės ir kitiems megautis šiuo puikiu žaidimu. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Šaudyklės žaidimai, egzempliorių.Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Šaudyklės zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Šaudyklės žaidimai, nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje ŠAUDYKLĖS ŽAIDIMAI.

 

TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Šaudyklės žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Šaudyklės žaidimai .
  

 

Visada Jūsų, kategorijos Šaudyklės žaidimai, administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 5940   |   Balsų: 2   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-10-11 o sitas zaidimas pereinamas??
by Gretulis
2010-11-15 ziauriai geras zaidas!!!!!!bent jau manXD
by gabukas;-)))))))))))))))))))))

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai