Pradžia » » Loginiai žaidimai - Britains Best Brain

Loginiai žaidimai - Britains Best Brain

 

 

Loginiai žaidimai - Britains Best Brain

Loginiai žaidimai - Britains Best Brain aprašymas:

Tai trumpas, bet labai įdomus žaidimas, kuris padės išsiaiškinti savo proto galimybes. Žaidėjai bus ištirti penkiais etapais:
Iasis- teks kovoti su skaičiais. Pirmajame šio etapo lygyje teks atlikti paprastus matematinius veiksmus, tačiau antrajame ir trečiajame lygiuose uždaviniai sunkės.
IIasis- teks pramankštinti atmintį. Gausite trisdešimties daiktų paveikslėlius, sugrūpuotus po du į poras. Jums teks visas penkiolika porų atsiminti ir po to suskirstyti jas.
IIIasis-  įdomi atpažinimo užduotis. Joje reikės atpažinti figūras, kurios bus sudėtos į krūvą. Užduotis viena iš sunkiausių.
IVasis- koordinacijos užduotis labai primena psichologinį testą. Atvirkštinis punktyro vedžiojimas ir pan- tai tikroji užduoties esmė
Vasis- rizika. Tebūnie paslaptis kas jūsų laukia šiame lygyje. 
Taigi sėkmės sukantiems galvas ir tikimės, kad vis dažniau pasirinksite kategoriją Loginiai žaidimai. 

 

Loginiai žaidimai - Britains Best Brain valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, spaudžiant KAIRĮ pelės kalvišą, ant reikiamo pasirinkimo.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Britains Best Brain, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija


Balsavimas

Žiūrėta: 4016   |   Balsų: 4   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345



Komentarai

2009-11-02 *myliu nemokami-zaidimai.lt *sssssssssss,*myliu nemokami-zaidimai.lt *sssssssssssssssssss,*myliu nemokami-zaidimai.lt *sssssssssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
by aistulyte

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai