Pradžia » » Loginiai žaidimai - Bouncing Balls

Loginiai žaidimai - Bouncing Balls

 

 

 

 

Loginiai žaidimai -  Bouncing Balls

Loginiai žaidimai -  Bouncing Balls aprašymas:

Bouncingas Balls- tai visame pasaulyje žaibiškai išpopuliarėjęs flashinis loginis žaidimas, kuriame žaidėjas turi išnaikinti visus ekrane matomus spalvotus rutuliukus. Jie leidžiasi iš viršaus, sudėlioti atsitiktine tvarka, o žaidėjas turi šaudyti tokius pat rutuliukus į besileidžiančius. Kai 3 vienos spalvos rutuliuku ima liestis- jie išnyksta ir taip priartėjate prie laimėjimo. Su kiekvienu lygiu rutuliukai juda greičiau, jų būna daugiau ir įvairesnių spalvų. Šis žaidimas labai greit išpopuliarėjo dėka socialinio tinklo Facebook, kuriame galima žaistį šį žaidimą tapus tinklo vartotoju. Dar viena populiarumo priežastis yra ta, kad tai ypač "kabinantis" žaidimas, kuriam pasakyti "NE" ir atistoti nuo kompiuterio yra labai sunku. Mūsų komandai pavyko pereiti 7 lygius, o tau, kategorijos Loginiai žaidimai, lankytojau, ar pavyks daugiau? Nepamiršk pasigirti rezultatais.

Loginiai žaidimai -  Bouncing Balls valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele, šaudant iš rutuliukų šaudyklės.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą  Bouncing Balls, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 14702   |   Balsų: 12   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-11-04 normal
by :)
2011-01-24 lb lb patiko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
by lialia
2011-01-20 LABAI KABINANTIS ŽAIDIMAS, NEGALI TIESIOG ATSITRAUKTI
by MARTYNA

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai