Pradžia » » Loginiai žaidimai - Boat Invasion

Loginiai žaidimai - Boat Invasion

 

 

 

 

Loginiai žaidimai - Boat Invasion

Loginiai žaidimai - Boat Invasion aprašymas:

Panašaus stiliaus žaidimų jau esame pristatę portale nemokami-zaidimai.lt . Čia pagrindinis tikslas yra atlaikyti plaukiančius priešo laivus ir, žinoma, sunaikinti juos. Kiekvienas naujas pabūklas kainuoja pinigus, todėl reikia labai apgalvotai irnktis vietas, kur juos išdėlioti kuo afektyviau. Skirtingi numušti priešo laivai atneša skirtingą pelną Jums, kurį galite skirti ne tik pabūklų statymui, bet ir esamų atnajinimui. Apgalvokite kiekvieną savo žingsnį ir nepraleiskite nei vieno priešo laivo. Sėkmės ir laukiame grįžtant į kategoriją Loginiai žaidimai.

Loginiai žaidimai - Boat Invasion valdymas ir pagalba: 

Žaidimas valdomas pele.

Jeigu, žaisdami serijos Loginiai žaidimai , žaidimą Boat Invasion, perėjote daug lygių, užstrigote kuriame nors lygyje ar pasiekėtę įspūdingą rezultatą, nepatingėkite ir pasidalinkite savo nuotykiais su kitais kategorijos Loginiai žaidimai lankytojais. Taip pat mums svarbu, kad paliktumėte savo komentarą arba įvertinimą apie šį, kategorijos Loginiai zaidimai , atstovą. Tad netingėkite ir rašykite, nes tik jūsų dėka, kategorija Loginiai zaidimai plečiasi ir gyvuoja.

 

DĖMESIO!
Jei naršydami interneto platybėse atradote žaidimą kuris Jūsų nuomone pritaptų skiltyje Loginiai žaidimai , nedelskite ir siųskite mums laiškus su savo pasiūlymais, adresu: info@nemokami-zaidimai.lt arba tiesiog palikite savo pageidavimą  skiltyje "KONTAKTAI". Mes būtinai pasistengsime, kad Jūsų pageidaujamas žaidimas atsidurtų kategorijoje LOGINIAI ŽAIDIMAI .


TAIP PAT ĮSPĖJAME:
Mieli, kategorijos Loginiai žaidimai lankytojai bei žaidėjai, visi nepadorūs, beprasmiai, pasikartojantys ar flood'inantys komentarai bus trinami. Stenkitės nevartoti necenzūrinių žodžių- tai nepuošia nei šio tinklapio, nei jūsų įvaizdžio. Būkite sąmoningi ir supraskite, kad žaidimai skirti žaisti, o ne ieškoti pažinčių, keiktis ar blevyzgoti. Na o komentarai- skirti pasidalinti savo patirtimi ir nuomone apie žaidimą iš kategorijos Loginiai žaidimai .
 

 

 

Visada Jūsų, nemokami-zaidimai.lt administracija

 

 


Balsavimas

Žiūrėta: 2668   |   Balsų: 7   |   Vidurkis:   5
Įvertink: 12345Komentarai

2011-03-31 idomus zaidasa :) zaidziant reikia pagalvoti.
by mikas
2011-03-23 liuks!!!!!!!!!!!!!
by deimante

Tavo komentaras:
Vardas*:
Komentaras*:
(jei negalite perskaityti apsaugos kodo, tiesiog atnaujinkite puslapį F5 pagalba)
Apsaugos kodas*:
* - privalomi laukai !


Naujienos el. paštu
Įvesk savo el. paštą ir gauk informaciją apie naujausius žaidimus.


Draugai